• YARIM ALTIN
  1.597,00
  % 1,88
 • AMERIKAN DOLARI
  8,6673
  % 0,22
 • € EURO
  10,1832
  % 0,35
 • £ POUND
  11,8598
  % -0,30
 • ¥ YUAN
  1,3417
  % 0,43
 • РУБ RUBLE
  0,1180
  % -0,51
 • BITCOIN/TL
  381771,159
  % -7,05
 • BIST 100
  1.391,91
  % -1,94

Ziraat Bankası Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu Iyi mi Yapılır?

Ziraat Bankası Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu Iyi mi Yapılır?
Kredi kartı

Ziraat bankası aidatsız olarak combo banka ve kredi kartı başvurusu yapmak için şubelerine gitmeniz gerekmiyor. Bir tek 3 kolay adımla ortalama 1 dakika benzer biçimde kısa süre içinde bu müracaat işlemlerinizi iyi mi yapacağınızı sizlere bundan dolayı burada açıklayacağım. Üstelik başvuruların süratli ve kolay olarak iyi mi yapılacağını açıklamakla da kalmayacağım. Bununla beraber kredi kartı müracaat sonuncunuzu iyi mi sorgulama yaparak öğrene bileceğinize de değineceğim. Sorgulama sonucu pozitif yönde geçenlerin de son olarak kartlarının sözleşmesini imzalaya bilmesi için bankaca istenilen 2 tane lüzumlu evrakların da neler bulunduğunu listeleyip konumuzu kurye takibiyle tamamlayacağız.
Daha çok ne var ?1 Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu İçin Lüzumlu Evraklar Nedir?2 Ziraat Bankası Combo Kredi Kartı Başvurusu Iyi mi Yapılır?3 Ziraat Bankası Kredi Kartı Müracaat Netice Sorgulama (Öğrenme)4 Ziraat Bankası Hesap Kartı Başvurusu Iyi mi Yapılır?Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu İçin Lüzumlu Evraklar Nedir?
Ziraat bankasından aidatsız olarak kredi kartı alabilirsiniz. Bununla beraber söz kredi kartı aidatından açılmışken geçmişe dönük kart aidatlarınızı da alabileceğinizi belirtmek isterim. Iyi mi alacağınızı ise Kredi Kartı Aidatını e-Devlet Üstünden Geri Alma Başvurusu sayfamda bulabilirsiniz. Ziraat bankası aidatsız olarak kredi kartı alabilmeniz için ise bazı lüzumlu evrakları teslim etmeniz gerekir. Elden olarak aşağıda bahsetmiş olduğum şekilde kredi kartı ön başvurusu onaylananların teslim etmesi ihtiyaç duyulan 3 tane evrak vardır. Bu evraklar ise şunlardır.
Resimli olarak nüfus cüzdanınıza ilişik fotokopi
Adınıza ilişik ödenmiş satmaca
Minimum 3 tane otomatik ödeme talimatı olan taahhüt formu
Ziraat bankasından kredi kartı alabilmeniz için istenilen bu evrakların ilk iki tanesi resmi prosedürler için istenilir. Minimum 3 tane otomatik ödeme talimatı ise senelik olarak 250 TL kadar çıkabilen kredi kartı aidatından sizi muaf tutmak için talep edilmektedir. Bu evrakları hazırladıysanız eğer müracaat işlemini derhal aşağıda resimli olarak bahsetmiş olduğum şekilde sağlaya bilirsiniz.

Ziraat Bankası Combo Kredi Kartı Başvurusu Iyi mi Yapılır?
Ziraat bankası combo kredi kartı başvurusu yapmak için birden fazla yol vardır. Bu yollardan bir tanesi banka bireysel müşteriler departmanında geçmektedir. Bu yöntem artık eskide kalmış olduğu için ve oldukça da süre harcadığından dolayı ben pek önermem. Ziraat bankası combo kredi kartı başvurusu yapmanın önerdiğim yolu ise İnternet üstünden yalnız 3 adımlık bir forumun doldurulmasından geçmektedir. Böylece yalnız 1 ile 4 dakika içinde hiçbir zahmete girmeden Ziraat bankası kredi kartı başvurunuzu gerçekleştire bilirsiniz. Bu işlemleri iyi mi yapacağız diyorsanız, sırasıyla şua adımları izleye bilirsiniz.
https://bit.ly/3pXnFBx bağlantısına tıklatalım.
Karşımıza çıkan Ziraat bankası müracaat formuna kimlik ve cep telefon numaranızı girelim
Resimde de ok ile göstermiş olduğum güvenlik kodunu da girelim ve DEVAM diyelim

Bu adımdan sonrasında cep telefonunuza bir doğrulama kodu gelecektir. Oluşturulan SMS DOĞRULAMA sayfasına bu kodu girmemiz gerekiyor. Doğru bir halde cep telefonumuza gelen kodu girdikten sonrasında 3. ve son bölüme artık geçmiş olacağız. Bu bölüm ise gelirimizi beyan ettiğimiz bölümdür. Bu bölüme hane gelirimizi doğru bir halde girmemiz oldukça önemlidir. Bunun sebebi ise sistemin sizlere gelirinize nazaran tanımlayacağı kredi kartı üst limitinin belirlenmesidir. Bu işlemi de doğru bir halde tamamladıktan sonrasında artık kredi kartımızın başvurunun neticelenmesi bekleyeceğiz. Peki, sonucu ne süre ve iyi mi öğrene biliriz? İşte cevabı..Ziraat Bankası Kredi Kartı Müracaat Netice Sorgulama (Öğrenme)
Ziraat bankası combo kredi kartı başvurusunu sizin de yukarıda görmüş olduğunuz benzer biçimde 3 adımda yalnız 2 dakika içinde yapabilmektesiniz. Müracaat işlemi yapılmasının kolay olduğu benzer biçimde sonucunu sorgulama yapmakta aslen bir fazlaca basittir. Bir çok süre müracaat işlemi sonrasında 1 dakika içinde netice cep telefonunuza geldiği için bu işleme çoğu zaman pek gerek kalmaz. Eğer, yaptığınız müracaat için herhangi bir geri dönüş cep telefonunuza gelmedi ise o süre sorgulama yapmak için aşağıdaki adımları sırasıyla yapmanız kafi olacaktır.
Ilkin https://bit.ly/3rWIv5Q müracaat sorgulama formuna bu adres üstünden girelim.
Forma kimlik ve cep telefon numaramızı doğru bir halde girelim.
Kişisel verilerin güvenliği kutucuğunu da işaretledikten sonrasında SORGULA diyelim.

Yukarıda görmüş olduğunuz benzer biçimde formu doldurup SORGULA dediğiniz de müracaat neticeniz cep telefonunuza 2 dakika içinde geleceğinden asla kuşkunuz olmasın. Başvurunuz onay aldıysa artık kartınız Ziraat bankası ile anlaşmalı kuryeye teslim edilir. Kurye ile elinize ne süre ulaşır ve sorgulaması iyi mi yapılır diyorsanız da Kredi Kartım Nerede? Banka Kurye Sorgulama Adresleri sayfamı ziyaret etmeniz gerekecektir.
Ziraat Bankası Hesap Kartı Başvurusu Iyi mi Yapılır?
Hesap ile kredi kartını bir fazlaca tüketici karıştırmaktadır. Aralarında dağlar kadar fark bulunduğunu söylemek isterim. Bu farkların en belirgin olanı ise hesap kartında taksitli olarak alış veriş yapamazsınız. Kredi kartı ile ise anlaşmalı mağazalardan peşin fiyatına taksitli olarak alış veriş yapabilirsiniz. Öteki bir fark ise kredi kartını almak için iyi bir kredi notuna haiz olmanız istenilir. Kredi Notu Nedir? Normalde Kaç Olmalıdır? bu koşul hakkında detaylı bir informasyon alabilirsiniz. Hesap kartı almak için ise 18 yaşından büyük olmanız yeterlidir. Belge olarak ise yalnız nüfus cüzdanınız yetmektedir. Ziraat bankası hesap kartı başvurusu peki iyi mi yapılır? derseniz de bunu isterseniz banka şubesinden forum doldurarak yapabilirsiniz. İsterseniz de gene İnternet üstünden yapabilmektesiniz. Fakat her iki işlem için de bankaya bir mevduat hesabı açmanız gerektiğinizi bilmenizi isterim. Mevduat hesabı açtırdıktan sonrasında banka şubesi haricinde kart başvurunuzu aşağıda bağlantı üstünden sağlaya bilirsiniz.
https://bit.ly/2Xj9tGN Ziraat bankası hesap kartı başvurusu için formu lütfen doğru bir halde doldurunuz.
Müracaat işlemi sonrasında Ziraat bankası banka kartınızı anında onaylayacaktır. Maaşınız olmasa dahi bu kartı fazlaca rahat bir halde alabilirsiniz. Haiz olduğunuz bu kartla peşin alış veriş yapabilirsiniz. Yaptığınız alışveriş işlemleri için size armağan puan vermese de zaman içinde adınıza eksi bakiye tanımlanır. Böylece belli bir aylık faiz karşılığında limit üstü para çekimi yapabilirsiniz.
Ziraat bankasının Ocak 2021 için limit üstü çekimlerine belirlemiş olduğu faiz oranı ise aylık %1.50 olmaktadır. Buna nazaran çekeceğiniz eksi para için aşağıdaki meblağları ödersiniz.
Miktar
Vade (Ay)
Aylık Ödeme
1.500 TL
1
22 TL
2.500 TL
32 TL
5.000 TL
64 TL
6.000 TL
79 TL
Ziraat bankası hesap ve kredi kartına ilişik öteki harcama oranları öğrenmek için lütfen bu sayfayı ziyaret ediniz.

Tweetle