Yiyecek Fişi Bozup Nakite Çevirme İlanları

Yiyecek Fişi Bozup Nakite Çevirme İlanları

Yatırım

Daha fazlaca İstanbul, Ankara ve İzmir şeklinde büyük şehirlerdeki firmalar çalışanlarına yiyecek parasını nakit verme yerine bunu fiş ile sağlamaktadır. 4 Büyük firmaya ilişik olan Sodexo, Setcard ile Ticket ve Multinet şeklinde çeşitli adlar ile verilen bu yiyecek fişleri anlaşmalı bir fazlaca lokantadan yiyecek yeme olanağı sağlamaktadır.

 

Doğal olarak bu fişler bir tek yiyecek tüketimi imkanı sağlamak ile kalmayıp gene bir fazlaca marketten alış veriş olanağını da bununla beraber getirmektedir. Bu denli ticari hacme haiz yiyecek fişleri ciddi bir pazar haline gelmiştir. Yatırımcıların bu pazar hacminin dikkatini çekmesi ile talep edilmesi halinde yiyecek yeme yada alış veriş yerine nakit paraya çevirme olanağı sağlanmaya başlanmıştır. Yüzde %1 şeklinde komisyon ile derhal nakite çeviren bu bölgeler yada belli bir ticari kimliğe haiz bu firmalar peki hangileridir? İşte sizlere en iyi teklifte bulunan bu ilanlar.

 

Daha çok hangi illerde hangi yemek fişi bozdurma var ?

1 Ticket Bozdurma İlanları İzmir, Ankara, İstanbul

2 Multineti Paraya Çeviren Bölgeler Neresi?

3 Sodexo Nakite Çevirme İstanbul Firmaları

4 Setcard Nakite Çeviren Bölgeler (Yiyecek Fişi Bozum)

5 Metropol Kart Nakite Çevirme İlanlarıTicket Bozdurma İlanları İzmir, Ankara, İstanbul

 

Firmaların yükünü azaltma amacı ile oluşturulan yiyecek kartları büyük şehirler olan İstanbul, İzmir ve Ankara başta olmak suretiyle tüm öteki illerimizde vardır. Bu yiyecek kartı firmaları sizin adınıza çeşitli lokantalar ve alış veriş mağazaları ile antak kalma sağlamaktadır. Ticket logosunu görmüş olduğunuz bu restaurant yada alış veriş mağazalarının tamamında bu kart bir nevi para yerine geçmektedir. Bir tek alış veriş yada yiyecek yiyecek için kullanılan Ticket kartları bazı yatırımcıların bunu fırsata çevirme adına bozdurma işlemleri ile karşı karşıya kalmıştır.

 

Türkiye’nin tam 81 ilinde geçerli olarak kullanılan Ticket yiyecek fişlerini anında nakit paraya çevirmek için bozan bu kişiler ise bu işlemi belli bir komisyon oranı karşılığında yapmaktadır. Doğrusu, normalde atıyorum aylık 350 TL civarında bir yiyecek yad alış veriş yapma imkanını Ticket kartınız ile size sağlanıyor ise bunu minimum %10 komisyon karşılığında size 350*35%10 = 35 TL kesinti ile 315 TL olarak size ödeme yapmaktadır.

 

VODAFONE ‘dan İSTANBUL, BURSA Faturalı Hatlara Kredi alma mantığı ile aynı şekilde size verilmiş olan Ticket kartlarınızı nakit paraya bozdurarak bu şekilde rahatlık ile çevirebilirsiniz. Komisyon oranları değişim göstere bilmektedir. Sadece, minimum %10 en fazla ise %20 kadar kesilen komisyon ile Ticket yiyecek biletleriniz nakit paraya bozdurma yöntemli ile çevrilmektedir. Değişik komisyon oranlarına gore sizler için bir kaç hesaplama yaptık. Böylece sitemizde komisyon ile Ticket bozdurma ilanını bırakan yatırımcıların kar paylarını görmüş olabilirsiniz.

400 TL %10 komisyon ile elinize geçecek net sayı 360 TL.
400 lira için %15 komisyon uygulanır ise elinize geçecek olan miktar 340 lira size ödeme yaparlar
%20 komisyon ile 400 lira için ise 320 TL nakit bozdurma karşılığında ödeme yapılır
Değişik rakamlar ve komisyon oranları için hesaplama işlemini aşağıdaki başlıklarda yaptık, göz ata bilirsiniz.

 

Arzu edenler Ticket bozdurma yerine 40.000 den fazla anlaşmalı Ticket restoran yada cafe yada alış veriş mağazalarından komisyonsuz olarak yararlana bilirler. Tüm illere gore anlaşmalı Ticket mağazaların listesini buradan arattırma yapabilirsiniz.

Multineti Paraya Çeviren Bölgeler Neresi?

Çalışanının yiyecek giderlerinin hesabı ile uğraşmak istemeyen iş verenlerin tercih etmiş olduğu bir öteki yiyecek fişi markası da Multinet tir. Multinet ek olarak yiyecek ve alış veriş fişi haricinde petrol harcamalarınız için de olanak sizlere sağlamaktadır. Bolca hediyesi ve harcama yaptıkça kart sahiplerine avantaj elde eden Mutltineti isterseniz bozdurarak nakit paraya da çevirebilirsiniz.

 

Birikmiş bakiyeleri %10 dan süregelen komisyon karşılığında İstanbul ilimizi başta olmak suretiyle İzmir ve Ankara dahil tüm illerimizde bozdurma yöntemi ile derhal nakit paraya çevirmek mümkündür.Konaklama dahil olmak suretiyle tüm Multinet anlaşmalı firmaları görmek istiyorsanız sizin için oluşturulmuş olan sayfaya göz atmanız yeterlidir.

 

1999 senesinde beri faaliyette olan Multinet 444-87-36 numaralardan da yaşamış olduğunuz problemler için çözüm yardımı alabilirsiniz. Ek olarak Multinet işini o denli ciddiye alıyor ki sizi bir fazlaca toplumsal ağdan da destek sağlıyor. Hatta Whatsapp hattı ile bile 7/24 destek sağlamaktadır. Peki, komisyon oranlarına gore Multineti kırdırarak paraya çevirmek isteyenlerin eline nakit ne kadar geçmektedir.

%10 komisyon karşılığında 500 liralık Multineti paraya çeviren bir kişinin eline net 450 TL geçmektedir.
%15 peşin komisyon karşılığında 500 TL Multinetini bozuk nakite çevirenin eline 525 lira geçer.

En üst komisyon oranı olan %20 oranında 500 lira bozduran bir Multinet yiyecek kartı sahibinin eline ise nakit 400 lira para geçmektedir.
Kayıpsız en karlı Avro Dolar Bozdurma Bölgeleri için verdiğim şeklinde Multinet yiyecek kartınızda ki biriken bakiyeyi para çevirmek isteyenler için de tek tek uyarıda bulunmak isterim. Sakın ödeme almadan Multinet yiyecek fişi bakiyenizi çektirme yapmayınız.!

Sodexo Nakite Çevirme İstanbul Firmaları

Daha fazlaca İstanbul ilimizde yaygın yiyecek kartı olan Sodexo artık Bursa, Ankara ‘dan sonrasında Adana dahil tüm illerimizde geçerli hale gelmiştir. Hatta Sodekso 2020 de o denli süratli bir halde yayılıp büyüdü . Bunu sizlere kanıtlamak için hatta asla üşenmedim markete ilişik resmi dahi çektim. Bu denli geniş bir geçerlilik ağına haiz olan Sedexo da biriken bakiyenizi nakite gene küçük bir komisyon karşılığında çevire bilirsiniz.

 

Sodexo yiyecek kartları ilin bozdurma da uygulanan komisyon oranları da gene %10 oranından başlamaktadır. İnternet üstünden dahi %100 vergi pozitif yanları yakalamak isteyen iş verenler için sözleşme yapma olanağı elde eden Sodekso yiyecek kartı için uygulanan komisyon oranlarına gore hesaplama tablosu şöyledir.

  1. 600 TL için %10 komisyon tatbik eden bir şirket ile bozdurma yapmış olursanız elinize net 540 TL geçecektir.
  2. %15 komisyon tatbik eden bir şirket ile çalışırsanız 600 liralık kartınızda ki bakiye için elinize net 510 TL şeklinde bir nakit geçer
  3. En fazla uygulanan %20 komisyon ile Sodexo kartınızdaki 600 liralık bakiyeyi nakit paraya çevirmek isterseniz 120 TL komisyon öder elinize de 580 TL nakit para geçer.

 

Setcard Nakite Çeviren Bölgeler (Yiyecek Fişi Bozum)

TC İle Kredi Başvurusu Sorgulama işlemi yapabiliyorsunuz size ilişik olan Setcard bakiye sorgulama işlemini de anlık olarak görebilirsiniz. Ek olarak bunun haricinde Setkart ile anlaşmalı binlerce mağazadan alış veriş yapabildiğiniz şeklinde arzu ederseniz %10 şeklinde küçük bir kesinti bedeli ile içinde birikmiş olan puanı nakite çaviren yerlerden derhal işlem sağlaya bilirsiniz. Bir tek İstanbul da geçerli olamayan

Setcard 2020 yılı itibarı ile 81 ilimizde ve binlerce ilçemizdeki prestijli mağazalarda meydana getirilen antak kalma ile size avantajlı imkanlar sağlamaktadır..

Yiyecek fişleri içinde kim bilir en popüler olan Setcard 44-0-351 numaralı alan kişi hizmetleri ile sizlere 7 gün 24 saat hizmet sağlamaktadır. Setcard yiyecek fişi bozumu meydana getiren firmaların uygulamış olduğu komisyon oranları ve kesinti sonrası elinize geçecek olan net tutarsa şu şekildedir.

 

  1. 700 liralık yiyecek fişi %10 komisyon ile bozulması halinde elinize 70 liralık kesinti sonrasın 630 TL geçer.
  2. %15 komisyon ile 700 TL Setcard bozularak nakite çevrilmesi durumunda elinize net 695 lira nakit para geçer
  3. %20 olarak 700 lira yiyecek fişiniz ise 140 TL kesinti sonrasında size 660 lira olarak net elinize nakit para geçirir.

Metropol Kart Nakite Çevirme İlanlar

Metrolpol yiyecek fişi öteki yiyecek kartları şeklinde artık tüm illerimiz de ve ilçelerimiz de geçerlidir. Bir fazlaca yiyecek şirketi ile antak kalma elde eden Metropol kart ile iş veren çalışanlarının yiyecek seçme memnuniyetini en üst düzey çıkarmışlardır. Metropol kart ise bu memnuniyeti daha yukarılara taşımak için ise antak kalma yapmış olduğu restoranlara ilaveten birden fazla alış veriş mağazası ile de antak kalma elde etmiştir.

 

Metropol kartınız da biriken bakiyeler ile ister bu restoranlar da yiyecek yiyebilir isterse anlaşmalı alış veriş mağazalarından alış veriş yapabilirsiniz. İsterseniz de biriken yiyecek bakiyenizi sitemizde yer edinen ilanları değerlendirerek derhal nakit paraya çevire bilirsiniz. Komisyon oranlarına gore elinize geçecek olan net paranında hesaplamasını siz Metropol kart sahipleri için de biz yaptık.

  1. 800 lira %10 komisyon karşılığında kesinti miktarı 80 TL olur ve elinize 920 TL nakit para geçer.
    %15 komisyon ile 120 TL kesinti uygulanır ve elinize 680 TL geçer.
  2. %20 komisyon ile Metrolpol kart nakitte çevirme yapılırsa 160 TL bir kesinti olur ve elinize 800 TL den 640 lira geçer.
Leave a Comment

ChainPress is your secure sourse of the latest financial news in the country and around the world! Learn more about cryptocurrencies and marketing tendencies that rule the economy