TTNET ADSL Kota Sorgulama Nasıl Yapılır? Online Ve SMS İle

TTNET ADSL Kota Sorgulama Nasıl Yapılır? Online Ve SMS İle

Ttnet Adsl Kota Sorgulama Nasıl Yapılır? Online Ve Sms İle Turktelekom Ttnet Kota Sorgulama

İnternet limitinin aşılması yüksek faturaların gelmesine niçin olabilir. Türk Telekom’un kota sorgulama hizmeti ile limit aşım durumları kolayca öğrenilebilir ve sürpriz faturalardan kaçınılabilir. Limitli ya da limitsiz TTnet aboneleri kota sorgulama uygulamasını kullanarak web kullanım durumları hakkında detaylı data sahibi olabilirler.

TTnet Kota Sorgulama Iyi mi Yapılır?

TTnet’in yaşamı kolaylaştıran uygulamalarından kabul edilen kota sorgulama uygulamasını kullanabilmek için TTnet web sitesine girilebilir ya da kota sorgulaması uygulaması indirilerek her an her yerde web kullanımı hakkında data alınabilir. Evde İnternet müşterileri olan ya da Evde İnternet müşterisi olmayan aboneler, limitli ya da limitsiz web paketi kullanıp kullanmamalarından bağımsız olarak parasız bir halde kota sorgulaması uygulamasını kullanabilirler.

TTnet kota sorgulama SMS

TTnet kota sorgulama telefon yöntemiyle yapılabilmektedir. Bunun için ilk olarak https://onlineislemmerkezi.ttnet.com.tr/ttnetwsci/login.do adresine girin ve ilgili kutucuğa cep telefonu numaranızı yazın. Arkasından TTnet kota sorgulama şifrenizi girin ve “Giriş Yap” butonuna basın. Sisteme girdiğinizde ne kadar web kullanım hakkınız bulunduğunu ve harcamış olduğunuz web miktarını görüntüleyebilirsiniz.

TTnet kota sorgulama tek gizyazı

TTnet kota sorgulama tek gizyazı almak için yeni bir hesap oluşturulması gerekir. Evde İnternet müşterisi olan aboneler bunun için telefon numaraları ile beraber T.C. Kimlik numaralarını sisteme girmelidirler. Evde İnternet müşterisi olmayan aboneler ise yalnızca cep telefonu numaralarını girerek “İleri” butonuna tıkladıklarında telefonlarına 90 saniye geçerli olacak şekilde tek kullanımlık bir gizyazı gönderilir. Bu şifreyi hesap onaylama ekranına girdiklerinde “hesap oluştur” diyerek kota sorgulama işlemlerini daha süratli ve daha kolay bir halde yapabilirler.

TTnet kota sorgulama mobil uygulama

İnternet kotalarını sorgulamak isteyen Türk Telekom aboneleri cep telefonlarına TTnet kota sorgulama mobil uygulamasını indirebilirler. Böylece masa üstü ya da dizüstü bilgisayara gerek kalmadan telefonları ile istedikleri yerde istedikleri zamanda web kullanımlarını sorgulayabilirler. TTnet kota sorgulama mobil uygulamasını Android ya da iOS işletim sistemli akıllı telefonlara ya da tabletlere indirmek için yukarıda paylaşılan bağlantı adresine tıklayabilirsiniz.

TTnet Kota Sorgulaması Niçin Yapılır?

Kota sorgulama ihtiyacı çoğu zaman webin yavaşlamasından ve faturaların oldukca gelmesinden dolayı meydana getirilen bir işlemdir. Fazlaca fazla web kullanan aboneler bilincinde olmadan paketlerinde belirtilen web limitini aşabilir ve bundan dolayı internetleri yavaşlayabilir. Kota sorgulama yardımıyla limit aşımı hakkında daha oldukca data sahibi olunabilir, kullanıma uygun web tarifleri öğrenilebilir ve web kullanımı denetim altında tutulabilir. Böylece gelen kabarık faturalar da önlenmiş olunur.

Leave a Comment

ChainPress is your secure sourse of the latest financial news in the country and around the world! Learn more about cryptocurrencies and marketing tendencies that rule the economy