TEB Hoşgeldin Faizi Marifetli Hesap Açma Faiz Oranları

TEB Hoşgeldin Faizi Marifetli Hesap Açma Faiz Oranları

Türk Iktisat Bankası (TEB), avantajlı faiz oranları ile müşterilerine hususi gecelik vadeli mevduatta günden güne büyüyen, müşterilerinin diledikleri zaman paralarını yatırabileceği ya da çekebileceği Marifetli Hesap olanağı sağlıyor.

Marifetli hesap ile günlük vadeli olarak çalışıp, her gün anapara ve faizin değerlendirmesini sağlıyor. Marifetli Hesap açtıran tüm müşterilerine TEB, üç aylık dönem süresince avantajlı hoş geldi faizi olanağı tanıyor. Faiz seviyesi yüzde 24’tür. Bireyler 0 bakiye ile hesap açabilmektedirler. Fakat bilinmesi ihtiyaç duyulan bir mevzu söz mevzusudur. 2000 TL, 1000 USD,EURO ve GBP üstündeki birikimlerde faiz uygulanmaktadır. Bireyler değişik döviz cinsleri üstünden hesap açabilir, her bir hesap amacıyla ayrı ayrı sefalar getirdin faizinden yararlanabilmektedirler.

Sefalar getirdin faizi 2000 TL – 750,000 TL, 1.000 USD/EUR/GBP – 500.000 USD/EUR/GBP arası tutarlar amacıyla uygulanabilecektir. Banka, yalnızca bireysel müşterilerine Marifetli Hesap imkanını sunmaktadır. Hem de her bir döviz cinsinden her satın alan yalnızca 1’er tane hesap açabilmektedir. örnek olarak Türk Lirası cinsinden ikinci bir hesap açılamamaktadır. Hesabın açıldığı günden itibaren sefalar getirdin faizi uygulanmaya adım atar. Marifetli Hesap açtırmak isteyen kişilerin vadesiz hesapları yoksa ilk aşamada vadesiz hesap açtırmaları gerekmektedir.

Bireyler istedikleri zaman hesaplarından para çekebilir ve gene istedikleri zaman para yatırabilmektedirler. Fakat gece 05.00 ile 06.00 saat aralığında Marifetli Hesaba erişim sağlanamaz. Marifetli hesap amacıyla hesap işletim tutarı ödemesi yapılmaz. teb.com.tr ile tüm TEB şubelerinden hesap açtırmak mümkündür.

Leave a Comment

ChainPress is your secure sourse of the latest financial news in the country and around the world! Learn more about cryptocurrencies and marketing tendencies that rule the economy