Qnb Finansbank Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – Direk Bağlanma

Qnb Finansbank Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – Direk Bağlanma

Telefonun ucundaki dev şube finansbank müşteri hizmetleri! Hemen şimdi anında nakde mi ihtiyacınız oldu? Acilen havale mi yapmanız gerekiyor? Bize danışmanız gereken çok önemli bir bankacılık probleminiz mi var? Hemen 444 0 900’ü arayın, Finansbank’ın kapsamlı ve gelişmiş bankacılık ürünleri ve kredi kartı hizmetlerinden oturduğunuz yerden faydalanın, tüm kart işlemleri ve bireysel bankacılık işlemlerinizi beklemeden, kolayca yapın.

444 0 900 Finansbank Telefon Bankacılığı, 1000 kişiyi aşkın dev kadrosu ile gerek bankacılık işlemlerinizi kolayca gerçekleştirmek, gerekse sorunlarınızın çözümünü hızla sağlamak için 7 gün 24 saat sizlerin çağrılarına kesintisiz olarak cevap verir. Telefon Bankacılığı’nı tuşlayarak rahatlıkla kullanırsınız, çünkü kullandığınız her tuş sonrası beklemeden işleminize geçilir ve açıklamalarla size yol gösterilir, hiç zorluk çekmezsiniz.

Qnb Finansbank Müşteri Hizmetleri Temsilcisi - Direk Bağlanma Qnb 1

Hem işini hem de isminizi bilen teknoloji
Finansbank Müşteri Hizmetleri yenilenen Sesli Yanıt Sistemimiz sayesinde eğer bankamız müşterisiyseniz ve bizi sistemimize kayıtlı numaralarınızdan ararsanız, sizi hemen tanıyıp, çok daha hızlı hizmet verebiliriz. Siz de
444 0 900’ü arayıp, güncel telefonunuzu kayıt ettirerek, bu ayrıcalıktan hemen yararlanabilirsiniz.

Üstelik menümüzü de yeniledik, artık işlemleriniz çok daha hızlı ve pratik!
Telefon Bankacılığıyla kredi kartınız/banka kartınız ile işlem yapabildiğiniz gibi 444 0 900’ü arayarak müşteri numarası ve şifresi alarak da hızlı hizmet alabilirsiniz. Üstelik şimdi 444 0 900’ü aradığınızda size sunulan menüleri de işlemlerinizi daha çabuk ve daha kolay gerçekleştirmeniz için yeniledik. Artık herkes için tek bir menü değil, müşterilerimizin profili ve sahip oldukları ürüne göre, kişilere özel farklı farklı menülerimiz var.

Kısacası her şey sizin için, her şey memnuniyetiniz ve kaliteli hizmet almanız için var. Görmeseniz de telefonun ucunda sizleri bekleyen dev bir şube var!

Leave a Comment

ChainPress is your secure sourse of the latest financial news in the country and around the world! Learn more about cryptocurrencies and marketing tendencies that rule the economy