Multinet Geçen Market Ve Yemek Restoranları

Multinet Geçen Market Ve Yemek Restoranları

Multinet, 1999 senesinde hizmet vermeye adım atmıştır. Tarihçesine göz attığımız zaman 2010 senesine kadar armağan amacıyla Gift Card, akaryakıt harcamaları amacıyla Petronet, seyahat ve otel konaklamaları amacıyla Otelnet, araç kiralama işlemleri amacıyla ise Multicar ile büyümüş bir şirkettir. Bu yıldan sonrasında ise Fransızların dev şirketi olan Groupe Up’a satılmıştır. 2013 senesinde iş yerlerine satın alma çözümlerini gösteren Multi Avantaj ve akıllı telefonlara giriş yapmış olan Multimobil programı vasıtası ile Multinet geride bıraktığımız bölgeler vatanımızda bir fazlaca fazlaca bir halde çoğalmıştır.

Multinet Kart Ne İşe Yarar Ve Nedir?

Multinet kurumsal firmaların çalışanlarına tanıttığı bir karttır. İşverenler bu karta aylık olarak yüklemelerini yaparlar. Çalışanlar ise Multinet kart vasıtası ile greksinimlerini karşılayabilirler. Bir restoran da yiyecek yiyebilir, bir kafede çay/kahve içebilir ya da isterlerse de market alış verişlerinde kullanabilirler.

Multinet, Türkiye’de fazlaca geniş bir hizmet ağıyla iş yapmaktadır. İşveren firmalara vergi kolayliği sunmaktadır. Bu sayede firmalar, çalışanların yiyecek giderlerinde büyük bir kar sağlamaktadırlar. Netice olarak çalışanlar eski işyerlerinde bulunmuş olduğu benzer biçimde menüde ne çıkarsa onu yiyecek mecburiyetinde kalmayıp, dilediği yiyecekleri avantajlı puan fırsatlarıyla eş güdümlü tüketebilirler.

Multinet Geçen Market Ve Yemek Restoranları Multinet Gecen Yerler

 

Multinet Kart Nasıl Kullanılır?

Multinet karta haiz olmak amacıyla ilk evvelce kurumsal bir firmada çalışıyor olmanız ve çalıştığınız iş yerinde yetki sahibi olan şahıslarla eş güdümlü lüzumlu evrakları tamamlamanızla başlıyor. Sonrasında bunu web yolu ile kolay bir duruma getirebiliyoruz. Telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan evvelce MultiPay’e üye oluyoruz. Sonrasında MultiPay’in bizlere tanıttığı akıllı tavsiye sisteminden yararlanıyoruz. Uygulama üstünden gideceğimiz restoranı seçip ‘’Bugün Buradayım’’ sekmesine basarak Tatlı Para kampanyasına katılabiliyoruz. Tatlı Para ülkemiz çapında binlerce uyuşmalı olan yerlerden kazanabileceğimiz bir armağandir. Direkt olarak Multinet hesabınıza geçer ve bu gerçek bir armağan paradır. 1 Tatlı Para, 1 Türk Lirası’na eşittir. Kazandığınız armağanlar vasıtası ile Türkiye’de tespit edilen 40000 market ve restoran benzer biçimde uyuşmalı işyerlerinde alış verişinizi tamamlayabilirsiniz.

Asla kuşkusuz bugünkü geçim şartlarını da göz önünde bulundurunca tamamımız bir yerlerden bir şeyler kısmak mecburiyetinde farkederiz kendimizi. Çalıştığımız iş yerinde yiyebileceğimiz bir öğle yemeğinde vereceğimiz paradan birazcık daha fazlaca kısmak isteriz. Bunun yerine Multinet kartından kazanacağımız Tatlı Para armağanlari vasıtası ile hem paramız cebinde duracak hem de karnımızı rahatça doyurabileceğiz. Multinet kartımızın bizlere sunmuş olacağı armağanlarden bahsetmiş bulunduğumuz zaman akla ilk olarak kampanyalı Multinet üye noktaları geliyor. Bu kampanyalı üye noktalarında 10 Türk Lirası ve üstü harcamalarımızda ilk harcamamıza %5, ikinci harcamamıza %10 ve üçüncü harcamamıza %15 Tatlı Para kazanabiliyoruz. Bu restoranların bazılarının kampanyaları değişiklık gösterebiliyor. Örneğin bazılarında %10, %15 ve %20 olabiliyor.

 

Multinet Geçen Market Ve Yemek Restoranları Multinet Gecen Yerler1

Multinet ile ilgili rastgele bir probleminiz olursa Multinet Satın alan Hizmetleri ile Whatsapp ya da telefon görüşmesi yapabilirsiniz.

Multinet kart bizlere bulgu kampanyası diye bir güzellik daha sunuyor. Toplam 5 tane değişik kampanyalı noktadan Tatlı Para kazanabilirsek, sistem bizlere otomatikman extra 15 Türk Lirası değerinde Tatlı Para armağan ediyor. Belirttiğim bu kampanyaların haricinde ilaveten segment kampanyaları da katılıp, ayda 4-5 kez 5 Türk Lirası daha Tatlı Para kazanabilmemiz ihtimaller içinde olabiliyor. Kısacan belirteceksek eğer; ayraç noktaları diye tabir edilen yerlerden ne kadar fazlaca harcama yaparsak, o denli fazlaca Multinet armağansi kazanıyoruz.

İzin günlerini çıkarak aylık 22 iş gününü kıyıya koyalım. Günlük 17 Türk Lirası yiyecek harcanması yaptığımızı varsayalım. 374 Türk Lirası edecektir. Şimdi gelelim Tatlı Para kazanabileceğimiz armağanlare; 5 tane değişik ayraç noktası seçip oluşturulan harcamalardan 15 Türk Lirası armağanmizi cepte düşünelim. Artı olarak segment kampanyasından 7,10 ya da 15 Tatlı Para kazanımında + 5 Tatlı Para armağan kazanıyoruz. Aylık getiri hesabımızı 7 kazanç, kısaca en minimumundan hesaplayacak olursak elimize geride bıraktığımız ayraç ile eş güdümlü toplam sayı 412 Türk Lirası ediyor. Arzu ettiğiniz benzer biçimde ister bir öğünde yediğiniz yemeği arttırabilir, isterseniz de büyük bir marketten ev alış verişinizi tamamlayabilirsiniz.

Multinet Kart Geçen İşletmeler Nereleridir?

Multinet Geçen Market Ve Yemek Restoranları Multinet Gecen Yerler2

Multinet büyük marketler ve restoranlar haricinde aklımıza gelebilecek pek fazlaca yerde geçerlidir. Örneğin çevrenizde tespit edilen bir kafede Multinet ile harcama yapabilirsiniz. Bir akaryakıt istasyonunda aracınıza benzin doldurabilir, amacıylade tespit edilen marketinden greksinimlerinizı giderebilirsiniz. Akşamüzeri bir teknoloji ve elektronik mağazasına gidip alış veriş yaptınız, kartınızı kullanabilirsiniz. Hafta sonu amacıyla bir dinlence yerine gittiniz. Konaklama amacıyla de Multinet kartı kullanabilir, dinlence keyfinize rahatça devam edebilirsiniz. Eğer Multinet nerelerde geçiyor diye merak ediyorsanız, bir tıkla mobil programı vasıtası ile çevrenizde tespit edilen en yakın bölgeleri bulabilirsiniz.

İstanbul İlinde Multinet Kartın Geçtiği Yerler Nereleridir?

Multinet’in vatanımızda fazlaca geniş bir ağa haiz bulunduğunu söylemiştik. Doğal ki Anadolu’nun küçük bir şehrine nazaran İstanbul’da tüketimi bir fazlaca artmış durumdadır. Oldukca fazlaca iş olanağının bulunması, sanayisinin ilerlemiş olması, sektörün geniş olması ve vergisinin düşük olması başlıca sebeplerindendir. İstanbul benzer biçimde milyonlarca insanoğlunun yaşamış olduğu bir kentte tespit edilen Multinet geçerli bölgeleri tek tek saymamız ihtimaller içinde değildir. Fakat Multinet gene bizlere bir kolaylik sunuyor. Birazcık sonrasında alçakta vereceğim bağlantı vasıtası ile en yakın geçerli nokta derhal ulaşabileceksiniz. Yiyecek-içecek, akaryakıt istasyonları, konaklama alanları ve Multinet Gift benzer biçimde seçenekleri bu bağlantı üstünden bulabilirsiniz. Hem de altta tespit edilen bağlantı vasıtası ile İstanbul’da bulunduğunuz ilçeyi, hem de daha derin aramak isterseniz bulunduğunuz mahalleyi girerek Multinet geride bıraktığımız noktalara rahatça ulaşabilirsiniz.

Multinet Geçen Market Ve Yemek Restoranları Multinet Gecen Yerler3

 

Ankara’da İlinde Multinet Kartın Geçtiği Yerler Nereleridir?

İstanbul’dan sonrasında Multinet’in süregelen olarak kullanıldığı yerlerin başlangıcında başkent şehrimiz Ankara gelmektedir. Telefonumuzdan, tabletimizden ya da bilgisayarımızdan geçerli linkle tıklayarak rahatça Multinet noktasına ulaşabilmemiz olasıdür. Ankara’nın tüm genel şehir noktalarına, ilçelerine ve mahallelerine alttaki linkten rahatça ulaşabilir, harcamalarınızı yapabilirsiniz.

İzmir’de İlinde Multinet Kartın Geçtiği Yerler Nereleridir?

Multinet tıpkı başka büyük kentlerimizde anlattığımız benzer biçimde güzel şehrimiz İzmir’de de süregelen olarak kullanılmaktadır. Çoğunlukla yeme içme alanlarında, kafelerde, marketlerde ve giyim alanlarında fazlaca fazlaca kullanıldığını görebiliriz. İzmir’in fazlaca fazlaca meşhur yiyeceği bulunduğundan en fazlaca gıda pazarında kullanıldığını söyleyebilmemiz olasıdür. Neredeyse tüm gıda işi icra eden şirket ve dükkânlarda rahatça kullanabilirsiniz. İzmir amacıyla geçerli Multinet noktalarını öğrenebilmek amacıyla alçakta vereceğim bağlantıya tıklamanız yeterlidir.

Multinet Geçen Market Ve Yemek Restoranları Multinet Gecen Yerler4

 

Multinet Kartın Geçtiği Marketler Nereleridir?

Multinet kullanan işverenler yiyecek fişi benzer biçimde ilkel yollardan kurtularak bu akıllı kartla tanışmışlardır. Çalışanlar yalnızca çalışmış oldukları yerde değil, büyük marketlerde de bu Multinet kart vasıtası ile alış veriş yapabilirler. Öncelik ile söylemeliyim ki, aklınıza gelebilecek tüm büyük kurumsal marketlerde Multinet kart ile alış veriş yapabilirsiniz. CarrefourSA, Migros, Özdilek, Kipa, Metro Market, Tansaş, Real, Bim, A101, Şok benzer biçimde daha aklımıza gelmeyen bir çok önder şirket Multinet ile uyuşma elde etmiştir.

 

Vatanımızda 1500’e aşmış üye mağazada tespit edilen Multinet’in Gift Card özelliği vasıtası ile bir çok mağazadan alış veriş yapılabiliyor. Gift Card’ı AVM’lerde de kullanabilmemiz ihtimaller içinde. Önceliği büyük şehirler olmak suretiyle pek fazlaca giyim, kozmetik, ayakkabı, çanta ev eşyaları, teknolojik alet benzer biçimde alış verişlerinizi rahatça yapabilirsiniz. Boyner, YKM, Mavi, Flo, Koray Spor, Çetinkaya, İgs, Hatemoğlu, Mudo benzer biçimde markalarda Multinet Giftcard ile alış veriş yapabilirsiniz.

Leave a Comment

ChainPress is your secure sourse of the latest financial news in the country and around the world! Learn more about cryptocurrencies and marketing tendencies that rule the economy