MACfit Üyelik İptal Dondurma Nasıl Yapılıyor ?

MACfit Üyelik İptal Dondurma Nasıl Yapılıyor ?

Birden oldukça şehir ve bölümde şubeleri tespit edilen spor kulübü Macfit üyelikleri, bir çok açıdan ilgi çekiyor. Spor kulübüne üye olmanızda son aşama kolay, web sitesi üstünden üye ol tuşuna basarak ilerleyebilirsiniz. Fakat üyelik iptali talebinizi, web üstünden değil üye olduğunuz kulübe giderek gerçekleştirebiliyorsunuz.

Macfit, bir çok yerde şubesi ve sonsuz delegesi olduğundan, detay gerektiren iptal prosedürü için, şimdilik çevrimiçi platforma geliştirmemiş olabilir. Zira iptal prosedürü; üyeliğinizin zamanı ve ödediğiniz üyelik tutarı, indirim tutarı benzer biçimde durumlar, göz önüne alınarak gerçekleşir. Bu amaçla şahsa hususi hesaplama ve detay gerektirdiğinden; Macfit üyelik iptali için, her ayın 1’i ve 25’i tarihlerinde üye olduğunuz kulübe gidebilir ve iptal talebinizi iletebilirsiniz.

Macfit Paramı Geri Nasıl Alabilirim?

Macfit üyelik iptali talebinizi, üye olduğunuz kulübe ilettikten sonrasında, üye bilgilerinize gore lüzumlu hesaplamalar yapılır ve ilgili meblağ size ödenir. Macfit web sitesinde de buna yönelik, alttaki içerik yer verilmiştir.

Üyeliğiniz senelik ya da 6 aylık ise; bu üyeliklere hususi indirim tutarınız, üye olduğunuz aylar üstünden hesaplamaları yapılır ve tutara ek olarak üyelik katılım tutarı de eklenmiş olur. Bunun sonucundaki toplam meblağ; üyelik bedelinden çıkarılır ve kalan meblağ iade edilir.

Macfit Üyeliğimi Nasıl Dondurabilirim ?

Herhangi bir nedenden dolayı, bir zaman spor kulübüne devam edemeyecek olabilirsiniz. Bunun için, Macfit üyelik iptali yerine, üyeliğinizi dondurma işleminden yararlanabilirsiniz. Ya da adres değişikliğinizden kaynaklı öteki kulübüne geçiş yapma hakkınızı da kullanabilirsiniz.

Macfit üyelik dondurma: Her ayın 1’i ve 25’i içinde, üye olduğunuz kulübe gidebilir ve üyelik dondurma talebinizi iletebilirsiniz. Fakat unutmamalısınız ki, bir yıl şu demek oluyor ki 12 ay içersinde yalnızca bir kere üyelik dondurma hakkınız bulunmaktadır.

Macfit Üyelik Dondurunca Ne Olur ?

Aylı Macfit üyeleri amacıyla, kişi doğrultusundan üyelik iptali yapılmadığı prosese üyelik süreci devam eder. Senelik ve 6 aylık üye işlemlerinde ise, üyeliğinizin son ayında Macfit üyelik iptali talebinde bulunmazsanız, üyeliğiniz aylık Macfit üyeliği şeklinde devam eder. Devam etmek isterseniz, senelik ya da 6 aylık olarak güncelleyebilirsiniz.

Leave a Comment

ChainPress is your secure sourse of the latest financial news in the country and around the world! Learn more about cryptocurrencies and marketing tendencies that rule the economy