Kredi Kartsız 24 Ay Taksitli Telefon Satan Yerler

Kredi Kartsız 24 Ay Taksitli Telefon Satan Yerler

Kredi Kartsız 24 Ay Taksitli Telefon Satan Yerler Taksitle Telefon

Cep telefonunda kredi kartı kullanımın kalkması ile eş güdümlü özellik ile teknoloji meraklıları alım mevzusu ile ilgili bir fazlaca zor halde kalmıştır. Daha önceleri kredi kartı kullanarak bolca taksit olanağı gösteren anında anında her teknoloji mağazasından merak ettiğiniz ya da hayalini kurduğunuz cep telefonunu alabilmek son aşama kolay bir yoldu.

 

Şimdi ise bu imkanlar bundan sonrasında kredi kartsız elden oluşturulan taksitlere ya da senet ile verdiği yöntemler ile gerçekleşmektedir. Peşinatsız ve kefilsiz olarak beğendiğiniz cep telefonunu İstanbul başta olmak suretiyle Ankara ve İzmir ile Bursa’da 2020 senesinde 24 aydan 36 aya kadar taksitli olarak alabileceğiniz mağazaları (ki bunların başlangıcında Arçelik, Bimeks ve Evkur gelmektedir) ve sizlere bu olanağı sunarken aradıkları şartları çeşitli bir halde burada ele aldık.

1- Arçelik 12 Ay Taksitle Kredi Kartsız Cep Telefonu Vermektedir

Daha oldukca buzdolabı yada sağlam elektrikli ev aleti satan kurumsal mağazalar senetle elden taksitli olarak bir oldukca marka ve modeldeki cep telefonlarını 12 aya kadar peşin fiyatına satmaktadır. Bu kurumsal mağazalarda sizlere en iyi örnek olarak Arçelik mağazasını tavsiye edebilirim. Arçelik Iphone, Samsung, General mobile ve LG benzer biçimde teknolojide nam yapmış bir oldukca marka ve bu markalara ilişkin modelleri elden taksitli şekilde pazarlamaktadır. Arçelik bu pazarlama yöntemini iki şekilde programktadır. Bunlar;

  • Kendi muhteviyatında oluşturmuş bulunmuş olduğu kredilendirme sistemi.
  • Vade farkı koyarak senet ile elden taksitli şekilde.
    Sizler amacıyla incelemiş bulunduğum bu iki program ile ilgili tecrübelerimi aktarma etmek isterim.

Arçelik tüm mağazalarından kredi kartı kullanmayan müşterilerine taksit olanağı sağlamak hedefi ile kendi muhteviyatında bir kredilendirme sistemi kurmuştur. Bu sistem tüm bankacılık sistemlerinde bulunmuş olduğu benzer biçimde Findeks Kredi Kayıt Bürosu ile iş birliği içersinde iş koşturmacasındadır. Müşterinin kredi kartı olmaması halde yada rastgele bir cep telefonu dahil olmak suretiyle alabilmek istediği ürünü bolca taksitli alabilmek istemesi halinde mağaza sorumlusu müşteriyi bu sistem üstünden sorgulamaktadır. Sorgulama esnasından eğer sistem kredi kullanmasına izin sunar ise cep telefonlarında peşin fiyatına tam 12 taksit olanağından istifade edebilirsiniz. İnanmayan 444-0-888 numaralı telefonlara bu sistemi sorabilir.!

2- PTT ile Anlaşmalı Cep Telefonu Satan Mağazalar

Bu teknik ile kredi kartsız 24 ay ya da 36 ay hem de 60 aya kadar taksitler ile cep telefonu satan mağazalar çoğu zaman ufak işletmelerdir. Her il ve ilçedeki cep telefonu satan teknoloji dükkanları kendilerince PTT ile yapmış oldukları uyuşma ile kredi kartsız cep telefonu satmaktadırlar. Bu uygulamada da müşterinin kredi notu skoru gene ön planda yer almıştır. İşletmesindeki bilgisayarlarında Findeks uygulaması kurulu olan mağaza yetkilisi cep telefonu alacak olan vatandaşın T.C. si ile risk raporunu sorgular, eğer yurttaş risksiz gurup da yer alıyorsa PTT doğrultusundan kendilerine temin edilen uyuşma formları doldurularak müşterinin imzalanması sağlanır. Formları imzalayan satın alan hiçbir belge ve evraka gereksinim duymadan talep etmiş olduğu ürünü alır. Bu sistemde taksitler PTT ye ödenmektedir. İşletme sahibi faturalandırarak satmış bulunmuş olduğu cep telefonunun bedelini 3 iş günü içinde PTT den geri alabilmektedir.

5- EVKUR elden taksit ile cep telefonu satmaktadır

Sıklık ile tv ekranlarında reklamlarını görmüş bulunduğunuz EVKUR elden senetle cep telefonu vermektedir. Kendi kurmuş bulunmuş olduğu EVKUR Finansman ile 12 ay kadar vade olanağı gerçekleştiren bankanın peşin alımda 4.999.00 liraya vermiş bulunmuş olduğu bir cep telefonunun 6 ile 12 vadelerde amacıyla örnek ödeme taksit tutarı şu şekildedir.

Leave a Comment

ChainPress is your secure sourse of the latest financial news in the country and around the world! Learn more about cryptocurrencies and marketing tendencies that rule the economy