Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Kredi çekmeyi düşünen kişiler eğer belli bir geliri yok ise bazı durumlarda bankaların kefil talep etmesi ile kefilliği krediler çekebilmektedirler. En fazla sorulan sorulardan bir tanesi ise kefilsiz kredi veren bankalar olarak sorulmaktadır. Gelir belgesi istemiyle bazı bankalar 2019 yılı itibari ile ihtiyacı olan ve vakitte kısa süre içinde hiçbir şart istemeden sahip olmak kredi sistemleri olarak ifade edilebilir. Aktif bir şekilde evraksız ya da kefilsiz bir şekilde kredi veren bankalar bulunmaktadır.

Bu bankalar ise sunulmuş olan kredilerin faiz oranlarını aynı zamanda vadilerini alt ve üst limit olmak üzere detaylı bir şekilde sizlere sunacağız. Evraksız veya kefilsiz kredi veren bankalar öncelikle Cepte TEB, Aktif Bank, En Para, Odeabank, ING Bank gibi bankaları olarak ifade edilebilir. Bu bankalar herhangi bir kefil talebi olmadan kredi desteği verebilmektedir. Fakat farklı şartları sizlerden isteyeceklerdir. Bu şartları ise bankadan bankaya değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda faiz oranları da bu şekilde değişkenlik gösterecektir.

Leave a Comment

ChainPress is your secure sourse of the latest financial news in the country and around the world! Learn more about cryptocurrencies and marketing tendencies that rule the economy