Kariyer.Net Üyelik Kaydı Silme Nasıl Yapılır ?

Kariyer.Net Üyelik Kaydı Silme Nasıl Yapılır ?

Kariyer.net Üyelik Kaydı Silme Nasıl Yapılır ? Kariyer Logo

İş veren ve iş arayanların sitesi Kariyer.net’deki üyeliğinizi silmek istediniz fakat iyi mi silineceğini bulamadınız. Silmesemde olur diyip, hesabı boşta bırakabilirsiniz ya da özgeçmişinizi gizleyebilirsiniz fakat hesabı silip yeni bir hesap açmak isterseniz alttaki verileri takip ederek kısa sürede eski hesaptan kurtulabilirsiniz.

1. Kariyer.net adresine gidin.

2. Kariyer.net’e silmek arzu ettiğiniz üyeliğin verileri ile giriş yapın. (Kullanıcı adı ve şifreyi hatırlamıyorsanız evvelce gizyazı sıfırlama talep edin.)

3. Aşağıdaki hesap silme bağlantısını kullanarak hesap silme sayfasına gidin.

http://www.kariyer.net/website/kariyerim/HesapSil.aspx
4. Hesap silme onay ekranında ilk alternatif olan “Evet silmek isterim”a tıklayın.

Hesabınızı sildikten sonrasında neler yapmış olup neler yapamayacağınız da bu ekranda yazıyor olacak. Eğer son anda vazgeçerseniz “Silmekten vazgeçtim..” butonuna tıklayıp silme prosedürünü de iptal edebilirsiniz.

5. Karşınıza oluşturulan sebep belirtme sayfasında da rastgele birini, size ideal geleni seçerek “Hesabımı Sil” butonuna tıklayın.

Artık hesaplarınız silindi. Bundan sonrasında yeni bir hesap açmaz iseniz şunları yapamayacaksınız;

– Kayıtlı iş habercilerin silindi, ideal ilanları e-postana alamayacaksın. – Eğer e-eğitim satın aldıysan bundan sonrasında giriş yapamayacaksın. – Daha evvelce başvurduğun firmalar, özgeçmişini geri çektiğine dair bilgilendirilecek. – Değerlendirme sürecini geç tamamlayan firmalar, daha evvelceki başvuruların amacıyla seni aramaya devam edebilirler. – Başvurduğun firmalardan hesabına ileriki olan ileti ve mektupları göremeyeceksin.

Yazıyı okuduğunuz tarihlerde Kariyer.net’in hesap silme linki çalışmaz ise lütfen yorum ile bilgilendirin.

Leave a Comment

ChainPress is your secure sourse of the latest financial news in the country and around the world! Learn more about cryptocurrencies and marketing tendencies that rule the economy