İŞKUR Evlere İş Veriyor Evde İş İmkanı

İŞKUR Evlere İş Veriyor Mu ? Evde İş İmkanı

Düşük maliyetler ile üretim yapmak isteyen firmalar tarafınca tercih edilen en etkili yöntem evlere iş vermektir. Paketleme ve katlama şeklinde işler başta olmak suretiyle bir oldukça iş modelini İŞKUR üstünden firmalar ile irtibata geçerek alabilirsiniz. İŞ-KUR 2020 ilanlarında bu firmaları iyi mi bulacağınızı sizler için adımladım. Görmüş olacaksınız ki bu adımlar sonrasında minimum 10 şirket ile irtibata geçerek evinize toplu olarak iş alabileceksiniz.

İŞKUR Evlere İş Veriyor Mu? İşte Net Olarak Cevabı!

Bilinmiş olduğu şeklinde İŞKUR devlet tarafınca denetim edilen bir kurumdur. Bu kurum üstünden iş veren işçi ihtiyacını sağlarken, işi olmayan olan işçi ‘de kendine iş olanağı bula bilmektedir. Nerede ise nitelikli ve vasıfsız olarak tüm kesime bu sayfada iş imkanları mevcuttur. Sadece, öyleki bir kitle ülkemiz de mevcuttur ki bu kitle bazı nedenlerden dolayı sayfada yer edinen işler için uygun değildir. Evet, hepimizin ‘de tahmin etmiş olduğu şeklinde bu kitleyi çocuklu ev hanımları oluşturmaktadır.! Her ne kadarda ev hanımları için sayfada vasıflarına uygun işler olsa ‘da evlerini terk edemedikleri için bu işlerden istifade edemezler. Buna ‘da aslen bir çözüm bulunmuştur. Bulunan çözüm ile ‘de yol, sigorta ve yiyecek şeklinde giderlerin önüne geçen iş verenler için bu sistem mükemmel bir alternatif olarak gözükmektedir. En hanımları yada ek işe ihtiyacı olanlar için de oldukça avantaj sağlan bu olanaklar evlere gönderilen işler ile sağlanmaktadır. Peki, Türkiye’nin en büyük iş arama motoru olan İŞKUR evlere iş veriyor mu ? yanıt: HAYIR hemde EVET.. Hayır, yanıtı şunun içindir, kurumun sayfasına girdiğiniz zaman arama motoruna ” evlere iş ” diye yazdığınız zaman anlam ifade etmeyen bir oldukça iş modeli görürsünüz. Evet, olan kısmı ise aşağıdaki bahsedeceğimiz adım altında gizlidir.!

İŞKUR ‘dan Evlerinize Iyi mi İş Alabilirsiniz?

İŞKUR üstünden firmalardan evinize iş alabilirsiniz.! Birazcık ilkin de bahsettiğimiz şeklinde firmalar kesinlik ile İŞKUR sayfasına ”evlere iş verilir” diyemez. Bu onlar için SGK prim ödememe anlamına geldiği için oldukça sakıncalı bir durumdur. Sadece, siz doğru firmaya erişimi bahsettiğimiz şekilde sağlar iseniz güvenli olun ki evinize bir oldukça iş imkanını sağlarsınız bu iş imkanları neler derseniz.

İŞKUR üstünden alınabilecek iş modelleri
Kuru yemiş paketleme Tuz, Şeker, Kuru bakliyat paketlenmesi Battaniye, Yorgan katlaması
Triko paketleme Parça ütüleme Davetiye zarflama
Unlu mamuller paketleme Kağıt mendil, peçete katlama El işlemeleri, boncuk dizme

Bunlar bir tek sizlere önereceğimiz genel olarak İŞKUR aracılığı ile haiz olabileceğiniz 10 iş modeli. Bunların oldukça daha fazlasını kurum üstünden evinize alabilirsiniz.

İŞKUR ‘dan Evinize İş Almak İçin İzlemeniz Ihtiyaç duyulan Yol

İŞKUR üstünden evinize iş alabilmeniz için ilk olarak bahsetmiş olduğumuz nedenler ‘den dolayı firmalar ile sizin irtibata geçmeniz gerekir. Daha ilkin ‘de belirmiş olduğumuz şeklinde firmalar İŞKUR’un sayfasına SGK pirim ödemesinden dolayı evlere iş verilir ilanı veremez. Bu nedenden dolayı bu firmaları sizin bulup kontakt detayları üstünden sizin irtibata geçmeniz şarttır. Bunu sağlaya bilmeniz için ise ilk olarak sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Sisteme giriş 2 şekilde olmaktadır.

  1. E-devlet şifreniz üstünden
  2. İŞKUR sayfasına üye olarak

Eğer PTT ‘den 2 TL almış olduğunuz bir e-devlet şifreniz var ise https://esube.iskur.gov.tr/ sayfasına girdiğiniz zaman ” İş Arayanlar ” bölümünden giriş dediğiniz vakit karşınıza aşağıdaki görselde şeklinde oluşturulan sayfaya ” e-Devlet Giriş ” demeniz kafi olacaktır.

İşkur Evlere İş Veriyor Evde İş İmkanı Kur Evlere Iş

Bu botun sonrası sistem sizi otomatikman e-devlet gizyazı giriş kısmına yönlendirip doğru e-Devlet şifrenizi girmeniz ile beraber tekrardan İŞKUR iş ilanları sayfasına yönlendirecektir.!

İŞKUR Kaydı Oluşturarak Evlere İş Veren Firmalara Müracaat Yapma

e-Devlet şifreniz yok ise eğer ikinci sisteme giriş yolu olarak İŞKUR kaydını oluşturmanız yeterlidir. Bunun için size en yakın İŞKUR ‘a gitmenize asla lüzum yoktur. Evinizde rahatlık ile bu kaydı aşağıdaki adımları sağlayarak gerçekleştire bilirsiniz.

  1. Yeni üye sözleşme formunu buradan giriş sağlayınız.
  2. Karşınıza çıkan müracaat formunu doğru bir halde doldurunuz.

Hepsi bu kadar. Şimdi 2 şekilde ‘de İŞKUR firmaları tarafınca evlere verilecek olan iş modellerini sisteme giriş yaparak araştıra biliriz.

İŞ-KUR Evlere İş Veren Firmaların Bulunması

İŞKUR ana sayfasına girişi yaptıktan sonrasında artık evlere iş veren firmaları bulmak için yol alabiliriz. Login doğrusu giriş yaptıktan sonrasında karşımıza aşağıdaki fotoğraf ‘de olduğu şeklinde bir ana menü bizleri karşılayacak.

İşkur Evlere İş Veriyor Evde İş İmkanı Kur Evlere Iş Veren Firmaların Bulunması

Bu menüden ” iş İlanları ” kısmına giriş yapalım. Giriş yaptıktan sonrasında ise gene kaşımıza bir iş arama formu çıkacak. Bu forma bir tek ” Meslek ” kısmına  ” Paketleme ” yada ” Katlama ” şeklinde evde yapılacak olan iş modellerinden herhangi birini yazalım. Sonrasında sağ alt köşede yer edinen İşkur Evlere İş Veriyor Evde İş İmkanı I%C5%9F Modeli Aramabutonuna bir kere tıklayın. İşte karşınızda İŞKUR tarafınca tüm size uygun iş veren firmalar. Artık iş bu firmaların kontakt bilgilerine arayarak evde bu iş için çalışa bileceğinizi belirtmeye kaldı.!

Kıymetli ek iş arayan başta ev hanımefendileri ve beyler. İŞKUR evlere iş veriyor mu ? sorusunu net ve doğru bir halde yanıtladık. Bunun haricinde ise bir tek evinize iş almak için sayfamızdaki yorumlara kontakt bilgilerinizi girerek iş bekleye bilirsiniz.!

 

Leave a Comment

ChainPress is your secure sourse of the latest financial news in the country and around the world! Learn more about cryptocurrencies and marketing tendencies that rule the economy