İş Bankası Maximum Kredi Kartı Başvurusu 2023

İş Bankası Maximum Kredi Kartı Başvurusu 2020

İş Bankası kredi kartı başvurusu için; SMS, telefon ve web üstünden 1 dakika içinde müracaat yapma yollarını aktaracağız. Kredi kartı başvurusu için kesinlikle kart özelliklerini bilmeden müracaat yapmayınız. Zira bankalar; öğrenciye, emekliye, ev hanımlarına yada fazla gezi eden kişilere bakılırsa değişim göstermektedir.

İşBank Maximum Kredi Kartı Özellikleri (KISACA)

 • Türkiye de yüzbinlerce üye iş yeri üstünde alışveriş yapabilir ve Maxi Puan biriktirebilirsiniz.
 • VISA/MasterCard amblemi bulunan tüm iş yerlerinde puan kazanabilirsiniz. (Yurt dışı alışverişleri de dahil.)
 • 1 MaxiPuan, 1 Türk Lirası değerindedir.
 • Meydana getirilen yeni kampanya ile maximum üyesi olmayan iş yerlerinde de yaptığınız 100 TL üstü alışverişlerde 1 krş değerinde Maxi Puan kazanabilirsiniz.
 • Birikimlerinizi maksimum üyesi iş bölgeleri üstünden harcayabilirsiniz.
 • Kart kampanyalarını (maximum.com.tr) üstünden takip ederek indirimlerden haberdar olabilirsiniz.
 • 12 ay vadeli olarak nakit ön ödeme çekebilirsiniz.
 • Alışveriş ve nakit ön ödeme faiz oranları %2,25 iken, nakit ön ödeme çekim tutarı  %3,5’i + 7,5 TL‘dir.

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu ve Kart Çeşitleri

 • Maxsimum Kredi Kartları: İş Bankasının en fazlaca tercih edilen maximum kredi kartına müracaat yapmak için telefon üstünden “MAXIMUM”  TC Kimlik Numaranızı aralarından birer boşluk bırakarak yazıp 4402‘ye ileti gönderebilirsiniz. Yüksek limitli; Maximum Premier, Maximum Gold ve Maximum Platinum kart çeşitleri bulunmaktadır.
 • Maximum Aidatsız Kart: Bankanın ödenti almadığı kredi kartıdır. Yaptığınız alışverişlerinizde gene Maxi Puan kazanabilirsiniz. Bir fazlaca maximum kart özelliklerini taşımaktadır. Kart başvurusu için “AİDATSIZ” yazıp TC kimlik numaranızı yazarak 4402’ye ileti gönderebilirsiniz.
 • İş’te Üniversiteli Kredi Kartı: 18 yaşından büyük üniversite öğrencileri yada yüksek lisans öğrencileri için verilmektedir. Senelik ücret alınmayan kredi kartıdır. Beyaz perde, tiyatro ve öteki gençlik alışverişleri için hususi indirim fırsatları sunulmaktadır. İş Bankası öğren kredi kartı başvurusu için AİDATSIZÜNİK yazıp TC Kimlik Numaranısı ilave ederek 4402’ye ileti göndermeniz yeterlidir. Öteki 10 bankanın kartları için Talebe Kredi Kartı sayfamıza geçebilirsiniz.
 • İş Bankası TEMA Kart: Alışverişlerinizde kullanabileceğiniz ve kullanırken doğayı koruma hareketine katkıda bulunacağınız bir kredi kartıdır. Çoğu zaman bayanlar tarafınca kullanılmaktadır. Kart başvurusu için TEMA yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı yazıp 4402’ye ileti atabilirsiniz.
 • Maximiles Kredi Kartları: Maximiles’ın öteki uçuş kartlarından en mühim farkı, bölge ve yolcu kotaları olmadan, tayyare biletinizi fiyatı kadar mille ödeme ayrıcalığı. Maximiles ile yaptığınız her alışverişten MaxiMil kazanır, kazandığınız MaxiMilleri yurt içi uçuşlarda birebir kıymetli, yurt dışı uçuşlarda ise 1,5 yada 2 kat kıymetli kullanırsınız.

İş Bankası kredi kartı başvurusu işlemlerini; şubeler, bankaya ilişik web siteleri, ATM’ler ve İş Bankası satın alan hizmetleri üstünden yapabilirsiniz.

Leave a Comment

ChainPress is your secure sourse of the latest financial news in the country and around the world! Learn more about cryptocurrencies and marketing tendencies that rule the economy