İnstagram Gizli Hesabının İçini Görme Hilesi Uygulamalar

İnstagram Gizli Hesabının İçini Görme Hilesi Uygulamalar (Çözüldü 2020]

Instagram’ın saklılık ilkesine ne kadar önem verdiğine yazı süresince değindik. Peki Instagram saklıliğe bu kadar önem veriyorsa, ? Instagram saklı hesabın içerisini görmek ihtimaller içinde müdür? Günümüzde baktığımızda bu bozukluğun yanıtı hayır.

İlk günlerde Instagram, yeni yeni ilerlemeye başlıyordu. Bu dehemmiyetde bazı açıkları vardı. Bazı yollara başvurarak, bireylerin saklı hesaplarını görme imkânına sahiptiniz. Oldukça kolay bir yöntemle, kolayçe içerikleri görebiliyordunuz. Bu yöntem:

Instagram hesabına evvelce masa üstü üstünden giriş yapılır. Peşinden merak ettiğiniz ferdin adıyla hesap aratılır ve ferdin hesabına girilir. Kişinin profiline ulaştıktan sonra, profilin altıyla yer edinen ‘’daha oldukca göster’’ opsiyonuna tıklanır. Bu kısma tıkladığınızda, ferdin hesabı kapalı olsa bile, tüm paylaşımları görüntülenir.

Instagram bu güvenlik açığının farkına vararak, bu bozukluğun önüne geçti. Doğrusu bundan sonrasında saklı hesapların içeriğini görme imkanınız yok.

İnstagram Gizli hesapları gösteren programlar

Instagram saklı hesapları gösterme programları diye bir oldukca yazı okumuşuzdur. Her yerde bu uygulamalardan bulmak mümkün. Hakikaten bu uygulamalar saklı hesapları işaret ediyor mu? Bu programların esas çıkış noktası, öncelikli olarak ABD. Bu programların izahat bölümlerini okuduğunuzda, saklı hesapların içeriğini gösterebileceğini söylüyor. Sizde bir ihtimal görebilirim düşüncesiyle, bu programları kullanıyorsunuz. Ve fazlası ücretli! Para verip, programlamayı indiriyorsunuz ve koca bir asla. Yalnız paranız gidiyor ve karşılığında arzu ettiğiniz bulguyu elde edemiyorsunuz

Parasız olanları var ise, bunlarda hesaba virüs bulaştırarak bir halde zarar veriyor. Ihmal etmeyin! Instagram büyük bir toplumsal medya programı ve saklıliğe son aşama önem vermektedir. Onun izin vermediği bir bilgiyi, hiçbir programın gösterebilmesi ihtimaller içinde değildir. Bu tür sahtekarlık çalışmalarına inanmayın. Amaç, titiz olduğunuz bu noktayı kullanarak size programlamayı kullandırmak. İtibar etmeyin.

Leave a Comment

ChainPress is your secure sourse of the latest financial news in the country and around the world! Learn more about cryptocurrencies and marketing tendencies that rule the economy