İninal Kart Nereden Alınır Ne İşe Yarar Nasıl Kullanılır ?

İninal Kart Nereden Alınır Ne İşe Yarar Nasıl Kullanılır ?

İninal Kart Nedir? Iyi mi Kullanılır ve Nereden Alınır? İninal kart, bankaların vadesiz TL hesabı gibidir. Oyun severlerin daha oldukca ilgilenilmiş olduğu bu mevzuda, İninal oyun içi harcamalarda ya da rastgele bir harcamada bankaların açmış bulunmuş olduğu sıkıntılara yönelik çözüm üretebileceğiniz bir sanal karttır. İninal kartın bir güzel noktası ise, küçük bir yaş sınırlaması koyarak her yaş kitlesine hitap etmesidir. Çeşitli alış veriş sitelerin de Banka havaleleri, mobil ödeme şeklinde alternatifler olsa da havale harcamaları ve operatörlerin kestiği paylardan kaynaklı ürün fiyatını katlanmış bir halde görmekteyiz. Tüm bu negatif koşullardan büyülenen insanoğlu İninal kart kullanmaya başladılar.

 

İninal kartı özetlemek gerekirse özetleyecek olursam; ön ödemeli kredi kartı dememiz kafi olacaktır. Migros, Tansaş ve PTT’den 5TL ücret karşılığında elde edebileceğiniz İninal kartı, MasterCard geride bıraktığımız her yerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Kartın aylık olarak 1 TL kullanım tutarı kesimi vardır. Kartınızda para bulunmuş olduğu prosese kullanım tutarı alması ise güzel özelliklerinin başlangıcında gelmektedir. Bunların birlikteinde bir çok oyun şirketi ve firmalar İninal kart ile anlaşmış vaziyettedirler. İninal kartın avantajlarından bahsedecek olursak; 25, 50, 75, 100, 200, 250, 300₺ şeklinde bakiye yükleme seçenekleri olmasıyla beraber sınırsız bu avantajdan yararlanabilirsiniz. İninal kart yalnızca web üstünden alış veriş yapabileceğiniz bir sanal kart değildir. Bu kartı web üstünden alış veriş haricinde marketlerde, alış veriş merkezlerinde özetlemek gerekirse Master Card geride bıraktığımız tüm noktalarda problemsiz bir halde sanki bir kredi kartıymış şeklinde kullanabilirsiniz. Ek karta lüzum kalmadan denetim etmek arzu ettiğiniz işlemlerinizi İninal kart aracılığı ile yapabilir, hesap hareketlerinize göz atabilirsiniz. İninal’ın anlaşmalı bulunmuş olduğu iş yerlerinden, web sitelerinden ya da şirketlerden hususi indirimler alabilirsiniz. İninal kartı satın alabilmek amacıyla ise Migros, Migros Jet, PTT Şubeleri, D&R, Teknosa, Vatan Bilgisayar, TveK, Kim Market ve seçkin gazete bayilerinden 5₺ kart tutarı ile temin edebilirsiniz.

İninal Karta Iyi mi Para Yüklenir?

İninal kartınıza tüm bankalar başta olmak suretiyle banka ATM’lerinden ve başka satış noktalarından İninal kartınıza bakiye yükleyebilirsiniz.

İninal Kart Iyi mi Aktifleştirilir?

İninal kartınızı temin ettikten sonrasında tek kalan ismim ise, kartınızı aktifleştirmek olacaktır. Kartınızı aktifleştirmek amacıyla en önce İninal’ın resmi web sitesinde üyelik açmanız lüzummektedir. Genel verileri doldurduktan ve SMS doğrulamasını atlattıktan sonrasında ise, kart kişiselleştirme aşamasına işlemiş olacaksınız. Bu ismimda kartınızın ön ve arka yüzündeki lüzumlu verilerini girdikten sonrasında kartınızı gönül rahatlığı ile kullanabileceksiniz.

Kartın Pozitif yönde ve Negatif Yönleri Nedir?

Her bankanın ve kartın bulunmuş olduğu şeklinde bu kartında belirli pozitif yönde ve negatif özellikleri bulunmakta. Yazı amacıylade açıkladığım suretiyle, internette alış veriş gerçekleştirmek amacıyla kredi kartından doğacak negatif sonuçlardan uğraşmak mecburiyetinde kalmıyorsunuz. Kartın yaş sınırı 12 olması ile eş güdümlü PTT işlemlerinde yaş sınırı 15’dir. Kartın negatif açısından bahsedecek olursak da karta yüklenen paranın karttan çekilemiyor olmasıdır. Doğrusu karta 100₺ şeklinde bir ücret yüklerseniz o para bundan sonrasında kart amacıylade kalır. Kart amacıyladeki bakiyeyi nakit paraya çeviremiyor olmanızdır.

 

Leave a Comment

ChainPress is your secure sourse of the latest financial news in the country and around the world! Learn more about cryptocurrencies and marketing tendencies that rule the economy