Günlük En Yüksek Faiz Veren Bankalar

Günlük En Yüksek Faiz Veren Bankalar

Günlük En Yüksek Faiz Veren Bankalar Gunluk Faiz Oranlari

Günlük Faiz Veren Bankalar nedir ve faiz oranları nedir ?Bu sayfadan tüm bankaların en yüksek faiz veren banka 2020 karşılaştırması yaparak mevduat ile paranızı değerlendirebilirsiniz.

Siz de paranızı en yüksek faiz veren banka ile değerlendirmek istiyorsanız, bu sayfada yer edinen tüm bankaların e-vadeli mevduat faiz oranlarını karşılaştırabilir, 2020 senesinde paranızı vadeli hesapta değerlendirebilirsiniz. Sizler amacıyla bankaların mevduat hesabı faiz oranlarının yanı sıra, mevduat hesaplarıyla ilgili bankaların güncel üstünlük ve özelliklerini, vadeli hesap açma şartlarını, mevduat hesaplarıyla ilgili güncel verileri de araştırarak hazırladık. Hem de sitemizde mevduat hesaplaması yaparak ne kadar paranıza ne kadar faiz elde edebileceğinizi de öğrenebilirsiniz.

Günlük En Yüksek Faizi Veren Bankalar 

Paranızı yüksek faiz oranlarıyla bankalarda değerlendirmek istiyorsanız, siz de alçakta yer edinen bankaların güncel mevduat faiz oranlarını karşılaştırabilir ve en yüksek faiz veren bankaya paranızı yatırabilirsiniz. Günümüzde en risksiz yatırım aracı bankaların mevduat hesaplarıdır, siz de güvenilir olan bu aracı kullanarak birikmiş paranızı değerlendirebilir ve vade sonucunda faiz kazancınızı alabilirsiniz. Faiz oranları pazar koşullarına bakılırsa anlık olarak değişebilmektedir, ilaveten bankaların USD ya da Euro mevduat faizlerini kullanabilmeniz mümkün fakat TL mevduat hesaplarında yabancı para birimine bakılırsa daha yüksek faiz seviyesi vermektedir. Bundan kaynaklı paranızı TL olarak mevduat hesabında değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Aşağıda 27 Ocak Ayı tarihinde güncellenen bankaların en yüksek faiz veren bankaların sıralaması bulunmaktadır. Karşılaştırmanızı yaparak üstünlüklı faiz oranlarıyla siz de e-vadeli mevduat hesabınızı açabilir ve paranızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Mevduat faiz oranlarını karşılaştırmadan evvelce mevduat hesabıyla ilgili bilmenizde fayda olan banka terimlerini de öğrenmenizde yarar olacaktır. İşte en yüksek faiz veren banka 2020 sıralaması:

 

Banka Adı    Faiz Oranı %   100 Bin tl 32 Gün Net Faiz
Fibabanka    %11   817 TL
OdeaBank    %10,25   764 TL
BurganBank    %10   743 TL
İNG Bank    %8,50   633 TL
CEPTETEB    %8,50   633 TL
ZiraatBank    %8,50   633 TL

 

 

 

 

 

 

Leave a Comment

ChainPress is your secure sourse of the latest financial news in the country and around the world! Learn more about cryptocurrencies and marketing tendencies that rule the economy