Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Kolay Bağlanmak İçin

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Kolay Bağlanmak İçin

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Kolay Bağlanmak İçin numarası 444 0 333’tür. Müşteri hizmetleri aracılığı ile birçok işlem 24 saat süresince yapılabilmektedir. Repo, EFT ve trafik cezası ödeme benzer biçimde işlemler için ise belirlenmiş bir mesai saati mevcuttur. Garanti Bankası değişen teknolojinin nimetlerinden en fazlaca faydalanan bankalardan biri olduğundan; müşteri hizmetleri ile yazışma oluşturmak ve istenilen işlemi yaptırmak öteki bankalara nazaran daha kolaydır.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Aranarak Operatöre Direkt Nasıl Bağlanır?

Garanti Bankası müşteri hizmetleri aranarak operatöre direkt bağlanmak için izlenmesi ihtiyaç duyulan yol şu şekildedir:

 1. Kişinin ilk olarak Garanti Bankası’nın müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 333’ü araması gereklidir.
 2. Şahıs numarayı çevirdikten sonrasında kendisine bazı menüler sayılır ve bazı ikazlar dinletilir.
 3. Bu uyarılardan sonrasında kişilerden müşteri numaraları yada T.C kimlik numaraları istenebilmektedir. Şahıs ilgili bilgiyi tuşlamalıdır.
 4. Şahıs ilgili bilgiyi tuşladıktan sonrasında kendisinin yapmak istediği işlemi özetlemek gerekirse söylemesi istenir. Burada kişinin sesli bir halde müşteri temsilcisi demesi gereklidir.
 5. Hemen sonra kişiye bazı seçenekler sayılır ve bu aşamada kişinin bunların haricinde demesi gereklidir.
 6. Bunların haricinde dedikten sonrasında kişinin müşteri temsilcisine bağlanması gereklidir. Sadece eğer bu bağlanma işlemi gerçekleşmemiş ise kişinin menüyü yine dinlemesi gereklidir.
 7. Menüye döndükten sonrasında şahıs sırasıyla 1,3 ve 5’i tuşlamalıdır.

Garanti Bankası Müşteri İletişim Merkezi’nin Özellikleri Nedir?

Garanti Bankası Müşteri İletişim Merkezi’nin özelliklerinden temel olanları şunlardır:

 • Müşteri İletişim Merkezi aracılığı ile açtırılan mevduatlarda kişinin tabela faiz oranlarının üstünde getiri elde edebilme benzer biçimde bir imkanı oluşmaktadır.
 • Kişinin Müşteri İletişim Merkezi’ni kullanarak vadeli hesap açtırması durumunda, kişiye bazı hususi avantajlar sunulabilmektedir.
 • Ek olarak bu avantajlar ile beraber şahıs avantajlı faiz oranlarından da yararlanabilmektedir.
 • Kişinin Müşteri İletişim Merkezi aracılığı ile vadeli hesap açtırabilmesi için yapması ihtiyaç duyulan tek şey, 444 0 333’ü aradıktan sonrasında vadeli hesap açmak istediğini söylemektir.

Garanti Bankası Self Servis Ses İle İşlem Iyi mi Yapılır?

Self servis ses ile işlem yapmak için izlenmesi ihtiyaç duyulan yol şu şekildedir:

 1. Ilk olarak kişinin Müşteri İletişim Merkezi’ni araması gereklidir.
 2. Şahıs Müşteri İletişim Merkezi’ni aradıktan sonrasında bir tek konuşarak, herhangi bir tuşlama yapmadan istediği işlemi yaptırabilir.
 3. Hesap bakiyesini öğrenme, ekstre hafta değişikliği, kredi kartı borç sorgulama, dönem içi işlemler benzer biçimde günlük hayatta oldukça sık kullanılan işlemleri bir tek konuşarak halledebilmek mümkündür.
Garanti Bankası Self Servis Limit Arttırımı Iyi mi Yapılır?

Self servis limit artırımı yapabilmek için izlenmesi ihtiyaç duyulan yol şu şekildedir:

 1. Ilk olarak kişinin Müşteri İletişim Merkezi’ni araması gereklidir.
 2. Müşteri temsilcisine bağlanmasına ya da menüden bir seçenek seçmesine gerek kalmamıştır.
 3. Kişiden sesli yönlendirme esnasında yapmak istediği işlemi söylemesi istenir ve kişinin kart limitini arttırmak istemesini o esnada sesli bir halde söylemesi gereklidir.
 4. Kişinin talebi fazladan bir işlem yapmasına gerek kalmadan alınır.

 

Leave a Comment

ChainPress is your secure sourse of the latest financial news in the country and around the world! Learn more about cryptocurrencies and marketing tendencies that rule the economy