• YARIM ALTIN
  1.596,00
  % 1,82
 • AMERIKAN DOLARI
  8,6818
  % 0,37
 • € EURO
  10,1929
  % 0,46
 • £ POUND
  11,8699
  % -0,19
 • ¥ YUAN
  1,3417
  % 0,43
 • РУБ RUBLE
  0,1182
  % -0,35
 • BITCOIN/TL
  380244,283
  % -7,78
 • BIST 100
  1.391,91
  % -1,94

Evden Ek İş Arayan Ev Hanımlarına Ek İş Fırsatları

Evden Ek İş Arayan Ev Hanımlarına Ek İş Fırsatları

Artık ne yazık ki evlere çift maaşlar da yetmez oldu. Her geçen gün de üzülerek söylemem gerekir ki artan masraflarınızı karşılayamıyor olacaksınız. Bu niçin ile iyi bir ek iş çoğumuz için en iyi çözüm yollarından bir tanesi olacaktır. Ev hanımları sizler için süper bir teklifimiz var. Eğer, bizim ile çalışmaya adım atar iseniz sizlere söz veriyoruz ki maddi ve toplumsal anlam olarak oldukça fazlası ile rahatlayacaksınız.

 

Tamamen bayanların kolaylık ile yapabileceği bu işe eğer benim ile birlikte varım derseniz sizin de aylık kazancınız minimum 5.000 TL olacaktır. Bu kadar iddialı konuşuyorum. Hatta o denli iddialıyım ki bu iş için size bir video çekeceğim üstüne üstelik birde kendi şahsıma ilişik birde kontakt numaramı ilk kez paylaşacağım. Artık sonucu siz vereceksiniz, ya aynı yaşantınıza devam edeceksiniz yada hayatınızı değiştirebilmek için kendinize bir şans vereceksiniz.!

Yazıda Hangi Mevzular Var ?

1 Fazlaca Para Kazanmak Asla Bu Kadar Kolay Olmadı

2 Dünyadaki Tecim Sistemi 3 Bölümde Toplanır.!

3 Yeni Nesil Tecim Sistemi Nedir?

 

Ek İş Arıyorum Diyorsanız Bu Fırsat Fazlaca Para Kazanmak Şimdi Fazlaca Kolay

Bayanlar artık tecim gün şartları değişmesi ile bam başka dallara uzanmaya adım atmıştır. Doğru tecim yapmış olursanız ve bunun ile birlikte doğru ürün ile şirket seçimini yapmış olursanız sizin ile birlikte oldukça para kazanmaya devam edebiliriz.

 • Peki ne iş yapmalısınız ki hakikaten oldukça para kazana bilmelisiniz.?
 • Hangi şirket ile çalışmalısınız ki emekleriniz boşa gitmesin?

İşte tüm bu soruların cevaplarını sizler ile 6 senelik deneyimim sonrasında paylaşacağım. Sonrasın da ise eğer bana ”EVET” derseniz sizlerde bir oldukça ev hanımı benzer halde oldukça kazananlar içinde yerinizi alacaksınız. Gelin şimdi isterseniz dünya genelinde tecim iyi mi dönüyor bir bunu ele alalım. Sizlerden tek ricam lütfen oldukça para kazanmak için gideceğimiz bu yolda tüm içinde ne olduğu dikkatli bir halde okumanızdır. Bunu aynı bir beyazperde filmi benzer halde düşünün lütfen, eğer bir paragrafını atlar iseniz kesinlik ile mevzuyu anlayamayacaksınız. Bu rağmen hala anlamadığınız mevzular var ise tekrardan okuyun.

 

Tüm Dünyada Tecim Sistemi 3 Bölümde Toplanır.!

Para kazanmak istiyorsanız kesinlikle bir ticari yapının içinde yer almanız gerekir. Eğer ben durağan(durgun) bir maaş ile çalışan işçi, işgören kesimi olmak istemiyorum herhangi bir bağlılığa boyun eğmeyeceğim diyorsanız kesinlikle para kazanmak için tecim yapmalısınız. Haksız mıyım? Dünya gelenindeki bu 3 ticari yapı ise şu şekildedir.

Klasik Pazarlama Sistemi

Özetlemek gerekirse bir ürünü yapınak üretir, ürettiği bu ürünü ilkin bölge toptancılarına sevk eder, oradan il bayiliklerine gider, ondan sonrasında ilçe toptancısına gider ve son olarak anlaşmış olduğu market yada bakkaliyeler bu ürünler ulaşır. Derhal sonrasında ise 1 TL üretilen ürün nihai tüketiciye 5 TL mal olur. Biz bu ticari yapıya klasik tecim diyoruz. Burada kazananlar ticari sistemin içinde oldukca büyük sermayeler ile yer edinen kişilerdir. Örneğin: Migros, Bim benzer halde.. Rekabet olarak ise diğeri ticari yapılara bakılırsa artık oldukca daha kuvvetsiz bir hale gelmiştir.

E-Tecim Sistemi

Günümüzde üretici ile müşteriyi daha süratli bir halde buluşturan bir pazarlama sistemidir. Bu sistemde üretici + aracı İnternet sitesi kazanan olur. Klasik ticarete bakılırsa tüketiciye ürünler daha ucuz bir halde ulaşır. Bu sistemdeki en büyük eksiklik ise tüketicinin İnternet sitesine olan güven eksikliği + görülmeden alınan üründür.

Yeni Nesil E-Tecim Sistemi

Bu sistem bizim sizlere önerdiğimiz tecim sistemidir. Tek tek düşünün! ürünler müşteriye hem ucuz hemde gösterilerek ulaşıyor.! Üstüne üstelik bu sayede ” Klasik Pazarlama ” ve ” e-Tecim Sistemi ” üstünden meydana getirilen giderlerin siz kıymetli ziyaretçilerimizin cebine girecek.! Ben güvenli olun aylık olarak kazanacağınız gelirleri tahmin bile edemiyorum.
O zaman bizim tecim yapacağımız sistem kesinlik ile ”Yeni Nesil Tecim Sistemi” olmalıdır doğru değil mi? Peki yeni nesil  tecim sistemi tam olarak iyi mi iş koşturmacasındadır.? Bu sistem nedir ?

Yeni Nesil E-Tecim Sistemi Nedir?

Aslına bakarsak dünya genelinde 60 senedir mevcud bir sistemdir. Türkiye’de oldukça uzun süredir kendini gösteren bir pazarlama sistemidir. Bu sistemde detaylar oldukca önemlidir. Detaylara dikkat ederseniz eğer ciddi gelirlere haiz olmak oldukca kolaydır. Yeni nesil tecim sisteminde işlev aşağıdaki olduğu şekildeki benzer halde işler.
Siz değerli ziyaretçilerimizin de gördüğünüz benzer halde ürünü herhangi bir üretici tarafınca üretilir ve tüketiciye direkt aradaki aracılar tarafınca düşük maliyete ulaştırılır. Böylece arada yer edinen ” Klasik Tecim Sistemi ” deki

 •  TOPTANCI
 • PERAKENDE

maliyetlerinden doğacak olan %90 oranındaki maliyet sizlere özetlemek gerekirse aracılara aktarılır. Bu oran küçümsemeyecek kadar büyüktür. Bir düşünün 100 TL bir üründen doğan nerede ise 90 TL kazanç sizin olacak.!

Dikkatsizlik etmeyin.! Ürün her ne kadar muhteşem olur ise olsun eğer üretici bunu pazarlayamaz ise gelir elde edemez. Bu niçin ile bizlere ihtiyacı vardır.!

Şimdi kıymetli ev hanımları doğru ürün ve doğru şirket ile bizim ile çalışıp bu gelirden üstünüze düşen oranı almak istiyor musunuz. ? Eğer sorumuzun cevabı ”EVET” ise sizlere benimde liderliğini yaptığım bir iş teklifinde bulunacağım. Fakat bu teklifi yapmadan ilkin sizlere iki sorum olacak.?

 • Hakikaten hayatınızı maddi ve toplumsal bakımdan değişim yapmak istiyor musunuz?
 • Aylık olarak geliriniz 12 ay sonunda en kötü olasılık ile kaç TL olursa benim ile çalışırsınız ?

Eğer ilk sorumun cevabı ”EVET” ve ikinci probleminin yanıtını da benim birazcık sonrasında paylaşacağım kazanç planında en kötü olasılık ile sizin aklınızdaki rakamdan fazla ise beni kesinlikle arayın.!

Bayanım Ek İş Arıyorum Diyorsanız Bu Fırsat Kaçmaz.!

Hem oldukca rahat hemde oldukca zor bir para kazanma yöntemidir. Eğer ki;

 1. Doğru ve güçlü takımda iseniz.
 2. Doğru firmayı seçiyor iseniz.
 3. Doğru ürün ile doğru şekilde ilerler iseniz

Kesinlik ile oldukca kolay para kazanabilirsiniz. Bu saymış olduğum 3 maddenin içinde yer almış olduğu bir ” Yeni Nesil Tecim Sistemi ” ile sizleri tanıştıracağım. He ne kadar da dünya dilinde ”Network Pazarlama” demek olsa’da Türkçe karşılığı ” Ağ Pazarlama ” dır. Eğer daha ilkin bu şekilde bir pazarlama ile çalıştı iseniz sizlere azca sonrasında bahsedeceğim firmanın en büyük avantajını söylemek isterim.

 1. Kesinlik ile aktiflik yok!
 2. Asla kariyerden düşme yok!
 3. Kesinlik ile üye kayıt etme şartı bulunmuyor.!

Bence bu özellikler sizin için niçin bu şirket ile çalışmanız gerektiğiniz bir kere daha kanıtlıyor olması gerekiyor sanırım.