Enpara Nedir Ücretsiz Mi Nasıl Başvuru Yapabilirim

Enpara Nedir Ücretsiz Mi Nasıl Müracaat Yapabilirim

Enpara.com Nedir?

Enpara.com Türkiye’nin ilk dijital bankacılık hizmetidir. Doğrusu Enpara’nın fizyolojik olarak bir şubesi yok. Onun yerine oldukça kolaya indirgenmiş web ve mobil şubeleri var. Fizyolojik şubeleri olmamasının Enpara doğrultusundaki en büyük üstünlüğü doğal olarak ki de kira, kâğıt, yiyecek, çay benzer biçimde bir çok harcamadan kurtulmalarıdır. Satın alan doğrultusunda ise oluşturulan bu tasarruflardan payımızı alıyoruz. Sözgelişi havale, EFT benzer biçimde para aktarım prosedür ücretleri, hesap işletim tutarı benzer biçimde kesintiler yapılmıyor. Bunu sözleşmelerinde de açıkça yazmışlar. Hem de kredi faizi oranları başka bankalara gore daha düşük; mevduat faizi oranları ise daha yüksek. Enpara.com Finansbank’ın ürünü bulunmuş olduğu amacıyla tüm bankacılık düzenlemeleri ve yasaları Enpara içersinde geçerlidir.

Enpara Nedir Ücretsiz Mi Nasıl Başvuru Yapabilirim Enpara Dosya

Enpara ‘ya Başvurma ve Encard Edinme Süreci

Enpara müşterisi olabilmek ve Encard edinebilmek amacıyla ilk olarak müracaat yapmanız gerekmekte. Bu müracaatyu 0 (850) 222 36 63 numarasını arayarak ya da http://www.finansbank.enpara.com üstünden yapabilirsiniz. Başvuruyu yaptıktan sonrasında gün içersinde ya da ertesi gün satın alan temsilcisi sizi arıyor ve müracaatyu teyit ediyor. Hemen sonra sizden uygun olduğunuz bigün ve saat saptamanızı istiyor. Belirttiğiniz gün ulaşınca satın alan danışmanınız sizi arayıp uygun olup olmadığınızı soruyor peşinden ev ya da iş adresinize kadar geliyor. Bana gelen danışman son aşama güler yüzlü biriydi. Tanıştıktan sonrasında Enpara ile ilgili kısa bulgular veriyor. Hemen sonra Encard ve sözleşmelerinin varolduğu bir paket veriyor. İçinden ek olarak kalem ve defter hediyesi çıkıyor. Kalemin oldukça kalite bulunduğunu söyleyebilirim. Satın alan danışmanı sözleşmenin kendinde olan bir örneğini uzatıp imza istiyor ve tarafındaki tabletle kimliğinizin bir fotoğrafını çekiyor. Bu işlemlerden sonrasında telefona hesabın etkinleştiğine dair bir ileti geliyor. İnternet şubesine ilk kez giriş yaptığınızda güvenlik sorularının cevaplarını ve kart şifrenizi giriyorsunuz. Kartınız bundan sonrasında açılıyor. Ayrıca gelen kartların üstünde standart olarak isim yazmıyor fakat satın alan hizmetlerini arayıp yeni kart isterseniz gelen kart adlı olacaktır.

Desteklenen Hesap Türleri

Enpara.com müşterisi olduğunuz anda vadesiz TL hesabına haiz olmuş olursunuz ve Encard’ınız bu hesaba bağlı olarak çalışır ve hesap işletim tutarı alınmaz. Vadesiz TL hesabının yanı sıra vadesiz Dolar ve Euro, vadeli TL, birikim ve altın hesapları açabilirsiniz. Yeni bir hesap açarken lüzumlu sözleşmeyi ister videolu anlatımı seyredip, ister metin belgesini okuyup onaylayabiliyorsunuz. Hesaplar ile ilgili çeşitli bulguyu http://www.finansbank.enpara.com/ üstünden alabilirsiniz.

– Encard Hakkında

Enpara müşterisi olduğunuz anda vadesiz TL hesabına bağlı çalışan VISA destekli bir bankamatik kartına haiz olmuş olursunuz. Kartınızı ister POS cihazlarından ister web üstünden ya da isterseniz bankamatikler üstünden kullanabilirsiniz. Bankamatik kısmıyla başlamış olalım. Encard ile tüm Finansbank ATM’lerinden para çekme/yatırma işlemlerini parasız olarak yapabilirsiniz. Sadece Enpara başka bankalarla yapmış olduğu anlaşmalar sonucunda 2016 senesi süresince tüm ATM’lerden her ay oluşturulan ilk para çekme prosedürünü parasız olarak yapabiliyoruz. Fizyolojik olarak yapacağımız zaman VISA destekli bir POS aleti yetiyor. İnternet bankacılığını ikinci bir başlık altında anlatacağım.

Enpara Nedir Ücretsiz Mi Nasıl Başvuru Yapabilirim Encard

İnternet Bankacılığı ve Anlaşmalar

BU BÖLÜMDE ANLATACAĞIM BİLGİLERİN BİR KISMI MÜŞTERİ HİZMETLERİYLE YAPTIĞIM GÖRÜŞMELERDEN ALINMIŞTIR.
Encard web üstünden alış verişe açıktır. Herhangi bir web sitesinden kart bilgilerinizi girerek alış veriş yapabilirsiniz. Site 3D güvenliği destekliyorsa telefonunuza doğruluğunu sağlama kodu gelecektir. Desteklemiyorsa alış veriş direk tamamlanır. Doğrusu 3D güvenlik desteklemeyen siteleri de kullanabilirsiniz. Sadece bazı alış veriş siteleri kart bilgilerini kendi veri tabanında tuttuğu amacıyla (örnek: Aliexpress) bu halden rahatsız oldum ve satın alan hizmetlerini aradım. Satın alan temsilcisi bana 3D güvenliğin kapalı bulunduğunu fakat istersem açabileceğini söylemiş oldu. Bir tek 3D güvenlik ile alış veriş yapabilecek şekilde ayarladım. Sadece o halde PayPal üstünden çekim yapamayacağımın farkına vardım. Satın alan temsilcisi bana Enpara’nın PayPal ile uyuşma yaptığını ve 3D güvenlik açık olsa bile PayPal’ı kullanabileceğimi belirtti. İnternet bankacılığını topyekün kapamak isterseniz bunu mobil ya da web şubesi üstünden yapabilirsiniz.

– İnternet Şubesi

Enpara kullanarak prosedür yapabilmeniz amacıyla iki şube haiz olunan biri web diğeri mobil şube. İnternet şubesi son aşama kolaya indirgenerek geliştirilmiş kullanımı kolay bir web sitesi olmuş. Girişte SMS doğruluğunu sağlaması bulunmakta. Giriş yaptıktan sonrasında En Özet sayfası karşımıza çıkıyor. Burada hesaplarımızda ki parayı, yaptığımız son prosedürleri ve ileri tarihindeki ödeme prosedürlerini görüyoruz. Ürünler evresinde adınıza açılmış hesapları, hesap ve harcama detaylarınızı ve kredilerinizi görebilirsiniz. Geçirme ve Ödeme menüsünde havale ve EFT yapabilir. Satmaca, kredi, TL yükleme benzer biçimde bir çok ödemenizi yapabilirsiniz. Hem de web şubesi üstünden döviz ve altın alabilir, çapraz prosedür yapabilirsiniz.

Enpara Nedir Ücretsiz Mi Nasıl Başvuru Yapabilirim Internet En Para

– Mobil Şube

Enpara’nın tıpkı web şubesi benzer biçimde kolay ve kullanımı kolay bir mobil programı bulunuyor. Hem Android hem de iOS amacıyla mevcut. Uygulama açılış ekranında Bas Biriktir, En yakın ATM, Kampanyalar, fiyatlar benzer biçimde kısa yollar var. Cep şubeye ilk kez giriş yaptığınızda SMS doğrulaması gerekiyor. Sonraki girişlerinizde yalnızca web şifrenizi girmeniz kafi oluyor. Giriş yaptıktan sonrasında tıpkı web şubesindeki benzer biçimde En Özet ekranı karşımıza çıkıyor. Soldan kaydırdığımızda ödeme, aktarım benzer biçimde işlemler amacıyla menüler bulunmakta. İnternet şubesinde yapılabilip de burada yapılamayan nadir ayarlar var. (SMS bilgilendirme seçenekleri benzer biçimde) Uygulama işlevsellik bakımında oldukça iyi sadece dizayn olarak daha iyi olabilirdi. Ziraat Mobil ve PayPal programları benzer biçimde daha renkli ve gereç bir dizayna geçilebilir.

Enpara Nedir Ücretsiz Mi Nasıl Başvuru Yapabilirim Enpara Mobil

Satın alan Destek ve Memnuniyeti

Şüphesiz Enpara’nın en iyi yanı müşteriye verilen ehemmiyet. Büyük olasılıkla tüm müşterilerden benimle aynı fikirde. Satın alan hizmetlerini aradığınız zaman birkaç dakika içersinde karşınıza bir insan çıkıyor. Hatta bir keresinde Twitter üstünden ileti atmıştım. Beni arayıp o şekilde cevap verdiler.

Bankadan ve hizmetlerinden memnun kaldığımı kolaylıkla söyleyebilir ve tavsiye edebilirim. Hoşça kalınca.

Leave a Comment

ChainPress is your secure sourse of the latest financial news in the country and around the world! Learn more about cryptocurrencies and marketing tendencies that rule the economy