En İyi Video İndirme Programı Sıralaması – Hangisini Seçmeliyim? 2023

En İyi Video İndirme Programı Sıralaması – Hangisini Seçmeliyim? 2020

İnternetin emsalsiz yaşantımız için önemini artık biliyoruz. İnternetin içindeki en büyük aktivitelerimizden birisi de video seyretmek normal olarak. Video seyretmek webin en büyük eğlencelerinden birisi. Artık yalnız içerik yapanların ürettiği videolar haricinde dizi ve film seyretmek artık web üstünden mümkün. Bunu mümkün kılan web siteleri olsa da bunu bilgisayarında saklamak istemeyi tercih edenler olabilmektedir. Tam olarak bu nedenden dolayı de iyi bir halde web hızınızın da izin verdiği sürece süratli bir video indirme yazılımına ihtiyacınız var. Bu yazımızda, en iyi video indirme programlarından birkaçını görmüş olacaksınız.

Web Download Manager

Internet Download Manager Software

Web Download Manager bilhassa piyasada en fazla malum ve kullanılan programlardan birisi. Bilhassa web üstündeki neredeyse her şeyi indirme olanağına haiz olan program oldukça ufak ve kullanışlıdır. Neredeyse tüm video sitelerinden indirme yapması mümkün. Bunu yaparken de tarayıcınıza ufak bir uzantı ekliyor ve bununla beraber indirmeleri rahatça yapabiliyorsunuz. İndirmeler yalnız video ile sınırı olan olmadığından değişik sıkıştırılmış dosyalar, dökümanlar, müzikler de indirebilmek mümkün.

https://www.internetdownloadmanager.com/

VideoGet

Videoget süratli ve rahat bir indirme yapmak isteyenler için ideal. Neredeyse tüm video sitelerinden videoları yakalıyor ve buna uygun bir halde kayıpsız indirmeyi gerçekleştiriyor. İstenirse program içindeki format değişiklik yapma hususi durumunu de kullanarak videoyu istediğiniz formata çevirip kullanabilirsiniz. Bu da bununla birlikte cep telefonları ve tabletler için de uyumlu videolar indirebileceğiniz anlamına da geliyor. Öte taraftan tüm işletim sistemleri tarafınca destekleniyor ve istediğiniz vakit indirmeyi duraklatabiliyor ve başlatabiliyorsunuz.

https://nuclear.coffee/VideoGet

Any Video Converter

Any Video Converter isminden de anlaşılacağı suretiyle tüm videoları indirip formatını değiştirmenize yarayan kullanışlı bir program. Bilhassa en büyük pozitif yanları da Youtube videolarının linkini programa koyarak indirilmesini sağlayabilmenizdir. Süratli bir halde web hızına da bağlı olarak indirmeler gerçekleşiyor. Bilhassa pek fazlaca açıdan rahat ve kullanışlı olan bu program, pek fazlaca video formatını da desteklemesi bakımından oldukça güzel.

https://www.any-video-converter.com/products/for_video_free/

Flashget

Flashget vatanımızda uzun süre popüler olmuş video indirme platformudur. 2004 yılından beri halen daha insanların kullandığı kullanışlı bir programdır. Arayüzünün kolaylığı yardımıyla oldukça süratli bir kullanıma haiz. Değişik fonksiyonları bir arada bulundurması bakımından oldukça iyi bir program bulunduğunu söyleyebiliriz.

http://www.flashget.com/index_en.html

Direct Video Downloader

Ufak boyutu ve rahat emek harcaması bakımından her bilgisayar için uygun olan program, rahatlık ve hız arayanlar için en mantıklı video indirme programlarından birisi. Youtube ve pek fazlaca video platformunu da desteklemesi bakımından oldukça güzel.

http://www.majorshare.com/direct-video-downloader/

4K Video Downloader

Pek fazlaca formatı bir arada barındıran, oynatma listelerinin indirilmesine müsaade eden ve üç boyutlu ve 360 aşama videoların indirilmesine olanak tanımasından dolayı oldukça iyi bir programdır. Ek olarak parasız bir program olmasından dolayı de oldukça mantıklı bir seçenek bulunduğunu söyleyebiliriz. Bağlantı vesilesiyle video indirmesi yapmak için fazlaca mantıklıdır.

https://www.4kdownload.com/products/product-videodownloader

Leave a Comment

ChainPress is your secure sourse of the latest financial news in the country and around the world! Learn more about cryptocurrencies and marketing tendencies that rule the economy