• YARIM ALTIN
  1.599,00
  % 1,95
 • AMERIKAN DOLARI
  8,6639
  % -0,02
 • € EURO
  10,1817
  % 0,06
 • £ POUND
  11,8624
  % 0,05
 • ¥ YUAN
  1,3400
  % -0,10
 • РУБ RUBLE
  0,1183
  % 0,50
 • BITCOIN/TL
  376549,505
  % -8,84
 • BIST 100
  1.391,91
  % -1,94

Ek İş Arayan Bayanlara Mükemmel Bir Teklifimiz Var!

Ek İş Arayan Bayanlara Mükemmel Bir Teklifimiz Var!
Yatırım

Artık ne yazık ki evlere çift maaşlar da yetmez oldu. Her geçen gün de üzülerek söylemem gerekir ki artan masraflarınızı karşılayamıyor olacaksınız. Bu niçin ile iyi bir ek iş hepimiz için en iyi çözüm yollarından bir tanesi olacaktır. Ev hanımları sizler için süper bir teklifimiz var. Eğer, bizim ile çalışmaya adım atar iseniz sizlere söz veriyoruz ki maddi ve toplumsal anlam olarak fazlaca fazlası ile rahatlayacaksınız.  Tamamen bayanların kolaylık ile yapabileceği bu işe eğer benim ile beraber varım derseniz sizin de aylık kazancınız minimum 5.000 TL olacaktır. Bu kadar iddialı konuşuyorum. Hatta o denli iddialıyım ki bu iş için size bir video çekeceğim üzerine üstelik birde kendi şahsıma ilişkin birde kontakt numaramı ilk kez paylaşacağım. Artık sonucu siz vereceksiniz, ya aynı yaşantınıza devam edeceksiniz yada hayatınızı değiştirebilmek için kendinize bir talih vereceksiniz.!
Daha çok ne var ?1 Oldukça Para Kazanmak Asla Bu Kadar Kolay Olmadı2 Dünyadaki Tecim Sistemi 3 Bölümde Toplanır.!3 Yeni Nesil Tecim Sistemi Nedir?4 Bayanım Ek İş Arıyorum Diyorsanız Bu Fırsat Kaçmaz.!Oldukça Para Kazanmak Asla Bu Kadar Kolay Olmadı
Bayanlar artık tecim gün şartları değişmesi ile bam başka dallara uzanmaya adım atmıştır. Doğru tecim yapmış olursanız ve bunun ile beraber doğru ürün ile şirket seçimini yapmış olursanız sizin ile beraber fazlaca para kazanmaya devam edebiliriz. Peki ne iş yapmalısınız ki hakikaten fazlaca para kazana bilmelisiniz.? Hangi şirket ile çalışmalısınız ki emekleriniz boşa gitmesin? İşte tüm bu soruların cevaplarını sizler ile 6 senelik deneyimim sonrasında paylaşacağım. Sonrasın da ise eğer bana ”EVET” derseniz sizlerde bir fazlaca ev hanımı benzer biçimde fazlaca kazananlar içinde yerinizi alacaksınız.😉 Gelin şimdi isterseniz dünya genelinde tecim iyi mi dönüyor bir bunu ele alalım. Sizlerden tek ricam lütfen fazlaca para kazanmak için gideceğimiz bu yolda tüm içinde ne olduğu dikkatli bir halde okumanızdır. Bunu aynı bir beyazperde filmi benzer biçimde düşünün lütfen, eğer bir paragrafını atlar iseniz kesinlik ile mevzuyu anlayamayacaksınız. Bu karşın hala anlamadığınız mevzular var ise tekrardan okuyun. Hatta gene anlamadık biz diyorsanız beni arayarak anlamadığınız noktaları’da çekinmeden sora bilirsiniz. Neticede ben bu projeye 6 senelik deneyimimden sonrasında dahil oldum. Ve ben buna hayatımın projesi diyorum.!
Dünyadaki Tecim Sistemi 3 Bölümde Toplanır.!
Para kazanmak istiyorsanız kesinlikle bir ticari yapının içinde yer almanız gerekir. Eğer ben durağan(durgun) bir maaş ile çalışan işçi, işgören kesimi olmak istemiyorum herhangi bir bağlılığa boyun eğmeyeceğim diyorsanız kesinlikle para kazanmak için tecim yapmalısınız. Haksız mıyım? Dünya gelenindeki bu 3 ticari yapı ise şu şekildedir.

Klasik Pazarlama Sistemi: Doğrusu bir ürünü yapınak üretir, ürettiği bu ürünü ilkin bölge toptancılarına sevk eder, oradan il bayiliklerine gider, hemen sonra ilçe toptancısına gider ve son olarak anlaşmış olduğu market yada bakkaliyeler bu ürünler ulaşır. Sonrasında ise 1 TL üretilen ürün nihai tüketiciye 5 TL mal olur. Biz bu ticari yapıya klasik tecim diyoruz. Burada kazananlar ticari sistemin içinde fazlaca büyük sermayeler ile yer edinen kişilerdir. Mesela: Migros, Bim benzer biçimde.. Rekabet olarak ise öteki ticari yapılara nazaran artık fazlaca daha kuvvetsiz bir hale gelmiştir.
e-Tecim Sistemi: Günümüzde üretici ile müşteriyi daha süratli bir halde buluşturan bir pazarlama sistemidir. Bu sistemde üretici + aracı İnternet sitesi kazanan olur. Klasik ticarete nazaran tüketiciye ürünler daha ucuz bir halde ulaşır. Bu sistemdeki en büyük eksiklik ise tüketicinin İnternet sitesine olan itimat eksikliği + görülmeden alınan üründür. Haksız mıyım?
Yeni Nesil Tecim Sistemi: Bu sistem bizim sizlere önerdiğimiz tecim sistemidir. Bir bir düşünün! ürünler müşteriye hem ucuz hemde gösterilerek ulaşıyor.! Üzerine üstelik bu sayede ” Klasik Pazarlama ” ve ” e-Tecim Sistemi ” üstünden meydana getirilen giderlerin siz değerli üyelerimizin cebine girecek.! Ben emin olun aylık olarak kazanacağınız gelirleri tahmin bile edemiyorum.
O vakit bizim tecim yapacağımız sistem kesinlik ile ”Yeni Nesil Tecim Sistemi” olmalıdır doğru değil mi? Peki yeni nesil  tecim sistemi tam olarak iyi mi iş koşturmacasındadır.? Bu sistem nedir ?
Yeni Nesil Tecim Sistemi Nedir?
Aslen dünya genelinde 60 senedir mevcud bir sistemdir. Türkiye’de oldukça uzun süredir kendini gösteren bir pazarlama sistemidir. Bu sistemde detaylar fazlaca önemlidir. Detaylara dikkat ederseniz eğer ciddi gelirlere haiz olmak fazlaca kolaydır. Yeni nesil tecim sisteminde işlev aşağıdaki olduğu şekildeki benzer biçimde işler.
Sizlerin de gördüğünüz benzer biçimde ürünü herhangi bir üretici tarafınca üretilir ve tüketiciye direkt aradaki aracılar tarafınca düşük maliyete ulaştırılır. Böylece arada yer edinen ” Klasik Tecim Sistemi ” deki
✔ TOPTANCI
✔ PERAKENDE

maliyetlerinden doğacak olan %60 oranındaki maliyet sizlere kısaca aracılara aktarılır. Bu oran küçümsemeyecek kadar büyüktür. Bir düşünün 100 TL bir üründen doğan nerede ise 60 TL kazanç sizin olacak.!
👉 Ihmal etmeyin.! Ürün her ne kadar mükemmel olur ise olsun eğer üretici bunu pazarlayamaz ise gelir elde edemez. Bu niçin ile bizlere ihtiyacı vardır.!
Şimdi kıymetli ev hanımları doğru ürün ve doğru şirket ile bizim ile çalışıp bu gelirden üstünüze düşen oranı almak istiyor musunuz. ? Eğer sorumuzun cevabı ”EVET” ise sizlere benimde liderliğini yaptığım bir iş teklifinde bulunacağım. Fakat bu teklifi yapmadan ilkin sizlere iki sorum olacak.?
Hakikaten hayatınızı maddi ve toplumsal bakımdan değişiklik yapmak istiyor musunuz?
Aylık olarak geliriniz 12 ay sonunda en fena olasılık ile kaç TL olursa benim ile çalışırsınız ?
Eğer ilk sorumun cevabı ”EVET” ve ikinci probleminin yanıtını da benim birazcık sonrasında paylaşacağım kazanç planında en fena olasılık ile sizin aklınızdaki rakamdan fazla ise beni kesinlikle arayın.!
Bayanım Ek İş Arıyorum Diyorsanız Bu Fırsat Kaçmaz.!
Hem fazlaca rahat hemde fazlaca zor bir para kazanma yöntemidir. Eğer ki;
Doğru ve kuvvetli takımda iseniz.
Doğru firmayı seçiyor iseniz.
Doğru ürün ile doğru şekilde ilerler iseniz
Kesinlik ile fazlaca kolay para kazanabilirsiniz. Bu saymış olduğum 3 maddenin içinde yer almış olduğu bir ” Yeni Nesil Tecim Sistemi ” ile sizleri tanıştıracağım. He ne kadar da dünya dilinde ”İnternet Pazarlamacılığı” demek olsa’da Türkçe karşılığı ” Ağ Pazarlama ” dır. Eğer daha ilkin bu şekilde bir pazarlama ile çalıştı iseniz sizlere azca sonrasında bahsedeceğim firmanın en büyük avantajını söylemek isterim.
Kesinlik ile aktiflik yok!
Asla kariyerden düşme yok!
Kesinlik ile üye kayıt etme şartı bulunmuyor.!
Bence bu özellikler sizin için niçin bu şirket ile çalışmanız gerektiğiniz bir kere daha kanıtlıyor olması gerekiyor sanırım. Evet şimdi gelelim para kazanmak için doğru firmanın hangisi olduğuna..
🚀 Bir fazlaca besin takviyesi ürününe haizdir. Bu ürünlerin içinde o şekilde bir ürün de var ki dünyadaki en büyük ekonomik krizlerde bile satışı asla düşmemiş olan KADIN PEDİ tir. Ürünün özetlemek gerekirse özellikleri ise şunlardır.
ADET DÖNEMİ ŞİKAYETLERİ
Kaşınma ve Yanma
İltihaplanma
Deri İltihabı
Genital Mantar
Fallop Türü Enfeksiyon
Beyaz Akıntı
Tane Ağrıları (15 dakika)
gidermektedir. İsterseniz bir de ürünün videosunu izleyelim sonrasında kazanç planına bakalım.

Ürün sizin de görmüş olduğunuz benzer biçimde benzeri olmayan bir üründür.
Ürün size 25 TL gelmektedir. İnternet üstünden perakende satış fiyatı ise kargo hariç 35 TL tir.
Doğal olarak biz bu ürünün perakende olarak satışından hayallerimizi gerçekleştirecek olan paraya kavuşamayacağımız aşıklardır. Peki iyi mi olur da bu ürün üstünden ayda minimum 5.000 TL benzer biçimde bir gelire haiz oluruz.?
Öncelikli olarak İnternet Pazarlamacılığı pazarlama mantığını anlamamız gerekmektedir. Aslen mantık fazlaca kolay. Ana mantık aracıların ortadan çıkması ile doğan cironun size ve oluşturmuş olduğunuz ekibe dağıtılmasıdır. Doğal olarak bu organizasyonu yapmaya başlamadan ilkin bu işe dahil olmak için belli bir oranda (750 TL) ürün almanız gerekir. Ürün alma ve kayıt olma işlemlerini bizzat telefon üstünden yardım ederek sizlere sağlamaktayım. Lütfen aşağıdaki gelir tablosunu’da gördükten sonrasında kayıt olmak için beni 0-532-707-48-52 numaramdan aramadan ilkin yanızda
Email adresinizi
IBAN numaranızı
Kargo için ev adresinizi
Kredi kartınızı (İnternet alış verişine açık)
Bulundurunuz.
Kayıt olma işlemini sağladıktan sonrasında artık yapmanız ihtiyaç duyulan kendi ekibinizi oluşturmanız olacaktır. Bu mevzuda da sizlere biz sistem BİNARY olduğundan destek sağlayacağız. Eğer en fena olasılık ile kendinize 2 kişilik bir ekip oluştur iseniz aşağıdaki kazanç planına aylık olarak haiz olmuş olursunuz.

Sizlerin de görmüş olduğunuz benzer biçimde 2 kayıttan toplam 104 TL net para kazanırsınız. Aynı şekilde o 2 kişide sizin göstermiş olduğunuz performansı sergiler ise yıl sonunda aylığınız minimum 58 bin TL olur.!
1 AY
2 KİŞİ
48.25 + 47.25 TL + 36 TL =>
130 TL BÜRÜT ( 104 TL NET )
2 AY
4 KİŞİ
36 + 36 ==>
72 TL
3 AY
8 KİŞİ
36 X 4 ==>
144 TL
4 AY
16 KİŞİ
36 X 8 ==>
288 TL
5 AY
32 KİŞİ
36 X 16 ==>
576 TL
6 AY
64 KİŞİ
36 X 32 ==>
1.152 TL
7 AY
128 KİŞİ
36 X 64 ==>
2.304 TL
8 AY
256 KİŞİ
36 X 128 ==>
4.604 TL
9 AY
512 KİŞİ
36 X 256 ==>
9.216 TL
10 AY
1024 KİŞİ
36 X 512 ==>
18.438 TL
11 AY
2048 KİŞİ
36 X 1024 ==>
36.864 TL
12 AY
4096 KİŞİ
36 X 2048 ==>
73.728 TL ( NET 58.982 TL )
Hesap kitap ortada, eğer fazlaca para kazanacağım diyorsanız kesinlik ile sizler için mükemmel bir fırsat.! İsteseniz Whatsapp yardım gurubumuza başvuruda buluna bilirsiniz. => https://chat.whatsapp.com/GpPfWeW0uCsA0fJ2qrMOrn

Tweetle