Binance Borsası Hediye Kazanma Komisyon İndirimi

Binance Borsası Hediye Kazanma Komisyon İndirimi

Dünyanın en iyi en çok hacimin bulunduğu ve en çok kriptı para çeşidinin olduğu borsadır.Binance Borsası, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) ve Binance Coin (BNB) ‘ den oluşan 45’ten fazla sanal para ticareti sunan önde gelen kripto para birimi borsalarından biridir.

Neden Binance Dünyanın En Büyük Borsası ?

  1. Binance, bireylerin kripto para birimleri ticareti yapabileceği bir borsadır. En çok işlem gören kripto para birimlerinin çoğu Bu borsadadır.
  2. Binance, bug ya da sorun çıkarma açısından en iyi uygulamaya sahiptir.
  3. Binance’ın kendi para birimi olan Binance Coin var.Bu coin muhakkak azda olsa almalısınız. Çünkü alım-satım işlemlerinde BNB ile yaparsanız, %25 indirim kazanırsınız.
  4. Borsada ayrıca tüccarların finansal yatırım seçimleri yapmasına yardımcı olan destekleyici programlara da sahiptir.(İndikatörler)
  5. Binance bu link ( TIKLAYINIZ )ile kayıt olursanız 2021 yılında 1 sene geçerli ,%40 alım satım indirimini kazanırsınız.
  6. Binance borsası APİ ile Kripto botu işlemlerine izin vermektedir, Arbitraj için kullanılabilir ve Türkçe destek sunulmaktadır.
  7. Yeni çıkacak olan coinler önceden duyrulur,Yeni çıkacak olan coinler her zaman garanti kar sağlar,Çünkü fiyatı en dipten satışa sunulur,Bu coinleri almak için binance borsasına kayıt olmanız ve devamlı olarak BNB işlemi yapmanız gerekir,Şartlardan biri budur, son 1 haftalık BNB ortalamanız baz alınıp (alıp yada alamayacağınız veya ne kadar alabileceğiniz) belirtilir.
  8. Ayrıca borsada hediye coinler,alarm,davet ,vadeli faizli coin(faizle bankaya para vermenin aynısı ),kaldıraçlı alım satım( Bütün coinlerin kaldıraç oranı farklıdır, kaldıraç demek 2 katı kar ya da 2 katı zarar gibidir, kaldıraçlı coinlerin hepsinin oranı farklıdır.

 

Leave a Comment

ChainPress is your secure sourse of the latest financial news in the country and around the world! Learn more about cryptocurrencies and marketing tendencies that rule the economy