Bimeks Müşterilerine Kefilsiz Senetsiz Alışveriş İmkanı Sunuyor!

Bimeks Müşterilerine Kefilsiz Senetsiz Alışveriş İmkanı Sunuyor!

Bimeks Müşterilerine Kefilsiz Senetsiz Alışveriş İmkanı Sunuyor! Türkiye’de bir ilke imza atarak Bi’İmza uygulamasıyla Bimeks kefilsiz senetsiz alışveriş imkanı sunuyor. PayTrust ile yapılan iş birliği sonucunda bankalardan bağımsız bir şekilde hizmet sunan Bi’İmza uygulamasıyla müşteriler hiçbir şekilde bankaya borçlu kalmıyor, banka kredilerini etkilemiyor, üstelik senet, kefil veya kart şartı koşulmuyor. Bu imkandan yararlanmak isteyen müşteriler Bimeks mağazalarına giderek satın alma işlemini dakikalar içinde gerçekleştirebilirler.

PayTrust nedir?

PayTrust vadeli alışveriş yapmaya imkan tanıyan ve risk analiz uzmanlığıyla bireysel alacak sigortasını birleştirerek tüketiciyi ve satıcıyı koruyan, gerçekleşmeyen ödeme riskini ortadan kaldıran, güvenli alışveriş yapmayı sağlayan bir sistemdir. Üstelik herhangi bir şekilde kefil istememektedir. Sadece kimlik bilgilerinizle bu sistemden yararlanabilirsiniz. PayTrust günümüzde sadece Bimeks’le anlaştığı için Bimeks mağazalarından kefilsiz senetsiz alışveriş yapabilirsiniz.

Bimeks Müşterilerine Kefilsiz Senetsiz Alışveriş İmkanı Sunuyor! Bimeks

Nasıl Yararlanabilirim?

Bimeks dışında bu sistemi kullanabileceğiniz bir yer henüz bulunmamakta. Bu sistemden yararlanmak için Bimeks mağazalarına sadece kimlik belgelerinizle gitmeniz gerekiyor. Kredi Kayıt Bürosu’ndan sizin adınıza sorgulama yapılmaktadır. Bu sorgulamanın sonucunda çıkacak olan kredi notunuz düşükse Bimeks alışverişinizi onaylamama hakkına sahiptir. Herhangi bir banka borcunuz, yasal takibiniz varsa veya ödemelerinizi geciktirdiyseniz kredi notunuz düşük çıkacaktır. Bu araştırma sonucunda kredi notunuz yüksek çıkarsa sizlerden hiçbir şekilde kefil, maaş bordrosu gibi belgeler istenmeyecek. Alışverişiniz onaylandığı zaman istenilen belgeleri imzalayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Bimeks Kefilsiz Senetsiz alışveriş imkanı sunuyor ama ödeyemezsem ne olacak?

Bimeks kefilsiz senetsiz alışveriş imkanıyla 24 aya kadar vade ve 15 bin TL’ye kadar taksitlendirme imkanı sunuyor. Olası bir kaza, ölüm, işsizlik gibi birçok özel durumların sebep olabileceği ödeyememe durumunda PayTrust’ın sigortası devreye giriyor. Bu sigorta müşterilerin mali yükümlülüklerini onları mağdur etmemek adına önemli ölçüde azaltıyor.

Leave a Comment

ChainPress is your secure sourse of the latest financial news in the country and around the world! Learn more about cryptocurrencies and marketing tendencies that rule the economy