Bankasız Kefilsiz Daire Satan İnşaat Firmaları

Bankasız Kefilsiz Daire Satan İnşaat Firmaları

Bankasız Kefilsiz Daire Satan İnşaat Firmaları Eviniz yok, yeni evlendiniz veya yatırım amaçlı ya da başka sebeplerden dolayı ev sahibi olmak istiyorsunuz fakat banka ve kefil derdi ile uğraşmadan bankasız kefilsiz daire almak istiyorsunuz. Peki bunu nasıl yapacaksınız? Yazımızın devamında sizleri bilgilendirebildiğimiz kadar bankasız kefilsiz daire sahibi olma konusunda bilgilendirmeyi hedefliyoruz. Bu konuda müşterilerini banka veya kefil ile uğraştırmadan ev sahibi yapan emlak şirketleri mevcut. İkamet ettiğiniz şehirde yapacağınız ufak araştırmalar sonucunda bu emlak şirketleriyle iletişime geçebilirsiniz fakat yine de fikir oluşturması bakımından sizlere birkaç seçenek sunacağız. Emlak şirketlerinin yanı sıra internet üzerinde ilan veren sitelerde bankasız kefilsiz daire seçenekleri de mevcuttur. Dilerseniz sizlere birkaç seçenekten bahsedelim. Tekrar belirtmek isteriz ki, emlak şirketleri haricinde bankasız kefilsiz daire seçenekleri sunan internet siteleri de mevcuttur.

Bankasız kefilsiz daire seçeneği sunan inşaat sitelerinden bazıları aşağıdaki gibidir:

Bankasız Kefilsiz Daire Satan İnşaat Firmaları Taksitle Ev 1

Pandul İnşaat

İstanbul Akçakoca’da hizmet veren Pandul İnşaat şirketi müşterilerine bankasız kefilsiz daire sahibi olma konusunda yardımcı olmaktadır. Kefilsiz, faizsiz, bankasız müşterinin istediği şekilde taksit seçenekleri ile daire satan Pandul İnşaat birçok daire satmıştır. Pandul İnşaat aracılığıyla daire sahibi olmak isteyen vatandaşlar dilerlerse Pandul İnşaat’ın internet sitesinden iletişime geçebilirler.

Özyurtlar İnşaat

Özyurtlar İnşaat müşterilerine banka kredisi ile uğraşmadan 60 ay vade ile kefil şartı koşmadan daire satmaktadır. Daire satın almak isteyen müşteri daire bedelinin yüzde 25’ini peşin ödedikten sonra kalan borcunu 1 yıldan 5 yıla varan taksitlere böldürebiliyor. Özyurtlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı, banka kredileriyle desteklenen daire satışlarının olmasına rağmen, müşterilerin yine de banka kredisiz 60 aya varan vade seçeneğiyle ev sahibi olmak istediklerini belirtti. Farklı fiyat seçenekleri bulunan firma ile iletişime geçmek için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Comment

ChainPress is your secure sourse of the latest financial news in the country and around the world! Learn more about cryptocurrencies and marketing tendencies that rule the economy