Acil Kredi Lazım Bankalar Vermiyor 2020

Acil Kredi Lazım Bankalar Vermiyor 2020

Bankalardan kredi alamıyorsanız bunun en büyük sebebi düşük bir kredi notuna haiz olmanız yada bordrosuz ya da yeni işe başlamış olan SGK zamanı 6 ay olmayan birisinizdir. Bu nedenden kaynaklı ise gereksiniminiz olan finansmana ulaşmanız amacıyla de size 2 yol kalmaktadır. Bunlardan bir tanesi ya kredi notunuz amacıyla bir emek verme yapmış olup minimum 6 ay bekleyeceksiniz. Yada bizim sizlere tavsiye edeceğimiz 2. yolu izleyerek 4 aşamada 2020 senesinde en süratli paraya kavuşan kişi olacaksınız. 5.000 ile 15.000 lira kadar acil nakit paraya gereksinimi olanlar ne kadar kredi notunuz düşük olursa olsun kesinlik ile bu teknik vasıtası ile nakit paranıza kavuşacaksınız.

Acil Kredi Lazım Bankalar Vermiyor 2020 Bankalar Kredi Vermiyor

Herhangi Bir Cep Telefonu Faturalı Hatta Kredi Alabilirsiniz!

İster çalışmayan olun, isterseniz de kredi notunuz fazlaca düşük icralık halde olun eğer bir faturalı hat sahibi iseniz ve faturanızı derli toplu bir halde ödüyorsanız 3.000 liradan başlayıp 15.000 liraya kadar fazlaca rahat bir halde faturalı hattınıza kredi alabilirsiniz. Üstelik bu krediyi ister 6 ay isterseniz de 12 ay vadeli olarak kullana bilirsiniz. Yalnız nüfus cüzdanınızın fotokopisi ile Türkiye’de etkinlik gösteren Ekin Danışmanlık yada Destek Danışmanlık şeklinde onlarca firmadan rastgele birine müracaat yapmış olup derhal kredinizi kullanabilirsiniz. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan bu danışmalık firmaların rastgele birine müracaat yapmanız.

 

Telefon Bozdurma Yolu İle Gene Acil Nakit Para Bulabilirsiniz.!

Hepinizin de haberdar bulunmuş olduğu şeklinde Avea ve Vodafone dahil olmak suretiyle Turkcell faturalı hat sahiplerine cep telefonunu 6 ay ya da 12 aya kadar taksitli olarak vermektedir. Satmaca ödeme puanınıza bakılırsa (kaç senelik hat sahibi bulunduğunuz, satmaca tutarınız vb) adınıza tanımlı cihazlar bayilerde yer almıştır. Kullanmış bulunduğunuz hat bayisine giderek orada adınıza tanımlı olan aleti alıp anında kapalı kutu olarak satıp nakit paraya çevirebilirsiniz. Hatta satın aldığınız cep telefonunu birazcık fiyat değişik ile bayinize bile pazarlayabilirsiniz.

 

What's your reaction?
Happy0
Lol0
Wow0
Wtf0
Sad0
Angry0
Rip0
Leave a Comment